5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Benalmádena, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ontdek deze overweldigende die villa, volkomen naast een beschermd natuurreservaat wordt gesitueerd. Geniet van de sereniteit van aard terwijl het zijn enkel een korte gang vanaf winkelcentra en andere belevingswaarde.
Overspannend 380m2, kenmerkt dit uitstekende huis 5 ruime slaapkamers en 5 elegante badkamerss. De villa schept een mooi terras en balkon, een perfect voor omhoog het doorweken van de zon of het genieten van avond van winden op. Met ingebouwde garderobes, dit goed behouden die bezit in 2015 wordt geconstrueerd
De reeks op een grootmoedig 750 m2perceel, de villa omvat een elektrisch verwarmingssysteem, die comfort het hele jaar door verzekeren. Bovendien, komt het met een garageruimte. Het bezit is efficiënt energie die, een classificatie van A voor zowel energieverbruik als van Co2 emissies houden.
Het plaatsen
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Pool
Privé
Parkeren
Garage
Privé