2 Slaapkamers Herenhuizen te koop Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit mooie huis wordt gevestigd in een idyllische urbanisatie, enkel 350 meters van het strand en een minieme gang 15 van het centrum van La Cala DE Mijas. La Cortijera is woon die de charme van een klein dorp, met bloem-gevulde wegen, het uitnodigen lokale restaurants, en een grootmoedig gerangschikt zwembad aanbiedt.
Voor de ingangsvloer, vindt u een comfortabele woonkamer met een comfortabele open haard, samen met een keuken en het het dineren gebied. Er is ook een gasttoilet. Boven, zijn er twee heldere dubbele slaapkamers, één waarvan overweldigende overzeese meningen en een charmant Frans balkon opschept. Beide slaapkamers delen een badkamers. Voor het huis, hebt u een ruim 17 die sqmterras, door mooie bloemen wordt omringd. Het is de perfecte hoek om van zonnige dagen te genieten uit kijkend over het overzees
Het bezit profiteert van een toeristenvergunning, die het uitstekende potentieel van het huurinkomen toestaan. Het is een eerste plaats, binnen het lopen afstand van supermarkten, winkels, restaurants, koffiebarren en verzekert sterke vraag naar vakantiehuren. Dit is een goede kans voor zowel privé woon als investering, die een klaar-aan-huurbezit in één van de populaire plaatsen op Costa del Sol aanbieden.
Welkom om uw het bekijken met ons te boeken!
Het plaatsen
Commercieel Gebied
Beachside
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Scholen
Urbanisatie
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Goed
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Open haard
Meningen
Overzees
Tuin
Straat
Eigenschappen
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
WiFi
Het Tennis van de peddel
Restaurant op Plaats
Dichtbij Kerk
Optische vezel
Meubilair
Facultatief
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Parkeren
Straat
Nut
Elektriciteit
Categorie
De Huizen van de vakantie
Investering
Wederverkoop