4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Mijas, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Prachtige losgemaakte die villa in de urbanisatie Campomijas wordt gevestigd, op een grootmoedig perceel van 1.105 m2 wordt geplaatst.
Het huis biedt een gebouwd gebied van 275.66 m2, met 229.17 m2 bruikbare leefruimte aan. Het verzekert volledige privacy die, visueel van naburige eigenschappen, en gezichten zuidoosten-perfect voor het maken van het grootste deel van het zonnige klimaat van het gebied worden geïsoleerd.
Benedenverdieping: Het belangrijkste niveau kenmerkt een ruime woonkamer met een comfortabele open haard en directe toegang tot de portiek en de tuin. Naar de rug, is er een specifiek het dineren gebied. De volledig uitgeruste keuken omvat een informele het dineren ruimte. Achter de keuken, is er een grote onafhankelijke nutsruimte die gemakkelijk in een vierde slaapkamer met een Engels-reeksbadkamers kon worden omgezet.
Hogere Vloer: Dit niveau biedt drie slaapkamers en twee badkamerss, één van aan hen Engels-reeks. Alle slaapkamers hebben ingebouwde garderobes en heldere vensters overziend de tuin.
Extra Ruimte: Het bezit omvat ook een afzonderlijke houten bijlage van 61.65 m2, toegankelijk van zowel buiten als binnenlands. Deze flexibele ruimte is ideaal als vrije tijdsgebied, speelkamer van kinderen, huisgymnastiek, of opslag.
Openlucht Eigenschappen: Naast de ruime tuin, is er een houten pergola van 18.38 m2 die als carport dient. Centraal bij de openluchtruimte ligt een 26 m2 zwembad, perfect voor het ontspannen en het onderhouden.
Belangrijke Nota: Terwijl het perceel 1.105 m2 bedraagt, niet elk van is het vlak. De toegang tot het huis omvat een steile oprijlaan met een brede voertuigpoort, en de rug van het bezit kenmerkt een gebied op verscheidene niveaus die door een paar stappen wordt verbonden.
Het huis is niet vernieuwd in verscheidene jaren en geprofiteerd van esthetische updates, betere energieefficiency, en betere isolatie. Terwijl het niet in slechte voorwaarde is, nodigt het modernisering uit.
Afstanden:
3 km aan het centrum van Fuengirola
7 km aan Mijas Pueblo
11 km aan La Cala DE Mijas
25 km aan Luchthaven Málaga
5 scholen en 6 supermarkten binnen een 1.3 kmstraal
Dit chalet biedt een zeldzame combinatie van comfort, privacy, en potentieel voor uitbreiding-allen in een bevoorrechte plaats aan. Ideal voor die die naar een privé terugtocht zonder nabijheid aan Fuengirola het trillende commerciële en sociale leven streven te offeren.
Het plaatsen
Dicht bij Winkels
Dicht bij Stad
Dicht bij Scholen
Pool
Privé
De Controle van het klimaat
Open haard
Meningen
Panoramisch
Tuin
Pool
Stedelijk
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Gymnastiek
De Flat van de gast
Het Huis van de gast
Bergruimte
De Zaal van het nut
De Badkamers van Ensuite
Barbecue
Veiligheid
Het Systeem van het alarm