2 en 3-Kamer Geschakelde Villa's met Zwembad in Cox Alicante
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Geschakelde Villa's in een Complex met Zwembad in Alicante Cox
Deze stijlvolle geschakelde villa's hebben 2 of 3 slaapkamers, zonneterrassen, privéterrassen, zomerkeukens en parkeerplaatsen. Ze zijn uitgerust met Silestone aanrechtbladen, keukenapparatuur, inbouwkasten, airconditioning, LED-verlichting, automatische rolluiken, fotovoltaïsche panelen, warmteterugwinsystemen en goed beveiligde ramen met dubbele beglazing en zonnefilters.
Deze duurzame halfvrijstaande villa's maken deel uit van een exclusief complex, met een zwembad en prachtige landschappen. Het project omvat in totaal 44 halfvrijstaande villa's. De halfvrijstaande villa's zijn ideaal voor persoonlijk gebruik of als investering in verhuur.
Het project ligt in de plaats Cox in Alicante. Cox is een rustige plaats met tal van moderne voorzieningen, waaronder gezondheidszorg, scholen, sportvelden en winkels. De stad heeft een strategische ligging vlakbij de snelwegen AP-7 en A-7, waardoor de nabijgelegen steden en de stranden van Guardamar del Segura en Torrevieja gemakkelijk bereikbaar zijn.
Deze villa's te koop in Cox Alicante liggen op 12 km van La Finca Golf, 14 km van Vistabella Golf, 20 km van Elche, 25 km van Murcia, 40 km van de luchthaven van Alicante en 48 km van Alicante. ALC-0994