9 Slaapkamers Appartement te koop Marbella, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Exclusieve verkoop.
Commercieel die gebouw/Bureau op de ingangsvloer wordt gevestigd van het Gebouw, op de strandboulevard van Marbella en in het hart van de stad wordt gevestigd.
Er is ook de mogelijkheid om het in 9 kleine individuele flats, voor gebruik als toeristenflats om te zetten. Zie vloerplannen.
Met een nuttig gebied van?? 343 m2, het bureau bezet praktisch de volledige belangrijkste vloer van het gebouw, hebben alle ruimten grote vensters die de straat, met directe meningen van het overzees en de strandboulevard onder ogen zien, die zowel Zuiden, het Oosten als het Westen onder ogen zien, waar heel wat natuurlijk licht door de dag binnengaat.
Momenteel heeft het bureau 7 bureaus al onafhankelijke van elkaar, daarnaast zijn er een grootmoedige centrale hal en een ontvangst die onmiddellijk naast een reusachtige vergaderingsruimte met 2 openluchtterrassen is die het overzees onder ogen zien.
Bovendien, is er een kleine ruimte die als keuken voor het personeel is gebruikt. En 4 die badkamerss gemakshalve binnen het bureau worden verdeeld.
Het gebouw heeft een portier en de ontvangstdienst door de dag, ook tijdens de nacht.
Dit fantastische bureau is ideaal voor een wetsfirma, een agentschap, een verzekeringsmaatschappij, een medisch overleg, een tandkliniek, enz. enz.
In het algemeen, voor om het even welk type van bureau dat heel wat ruimte en, vooral, een uitstekende plaats met gemakkelijke toegang in het hart van de stad vereist.
Het plaatsen
Beachfront
Richtlijn
Het oosten
Zuiden
Het westen
Voorwaarde
Goed
Meningen
Overzees
Strand
Eigenschappen
Lift
Marmeren Bevloering
Meubilair
Geleverd niet
Veiligheid
24 de Veiligheid van het uur
Parkeren
Straat