Netherlands language

Verander taal close


Bar-Restaurant for sale in La Duquesa Spain EN Immobiliers à Vendre La Duquesa Andalucia FR Inmueble a la venta La Duquesa Andalucia ES Immobilien zum Verkauf La Duquesa Andalucia DE Immobiliari in Venditap La Duquesa Andalucia IT Immobiliën te koop La Duquesa Andalucia NL Imoveis venda La Duquesa Andalucia PT дома Продажа недвижимости La Duquesa Andalucia RU
« Terug

Bar-Restaurant te koop La Duquesa, Spanje

£303.870 GBP | $408.660 USD
Type eigendom: Bar-Restaurant
Oppervlakte: 86 m2

ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

Bar-Restaurant te koop La Duquesa, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Restaurant, La Duquesa, Costa del Sol.
Gebouwd 86 m2, Terras 85 m2.
Het plaatsen: Beachfront, Commercieel Gebied, Beachside, Haven, dicht bij Haven, dicht bij Overzees, dicht bij Stad, dicht bij Jachthaven.
Richtlijn: Zuidwesten.
Voorwaarde: Uitstekend.
De Controle van het klimaat: Airconditioning.
Meningen: Overzees.
Meubilair: Volledig Geleverd.
Keuken: Volledig Gepast.
Het plaatsen
Beachfront
Commercieel Gebied
Beachside
Haven
Dicht bij Haven
Dicht bij Overzees
Dicht bij Stad
Dicht bij Jachthaven
Richtlijn
Zuidwesten
Voorwaarde
Uitstekend
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Meningen
Overzees
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "La Duquesa" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: La Duquesa
Regio: Andalusië
Provincie: Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 86 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
34
Verwante zoekopdrachten:
La Duquesa Verminderd Vastgoed | La Duquesa Luxe Vastgoed | La Duquesa Goedkoop Vastgoed | La Duquesa Bar-Restaurant te koop