1 Slaapkamers Appartement te koop Guadalmina, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
MARBELLA - LUXE 1 DE FLAT VAN DE SLAAPKAMER IN GUADALMINA MET PANORAMA'S EN HET LOPEN AFSTAND AAN ALLES
Het bezit wordt gevestigd op een stil gebied in Real Club DE Golf Guadalmina, waar u twee 18 cursussen van het gatengolf zult vinden, één waarvan een kampioenschapscursus en een 9 gat pari-3 cursus, evenals een groot zwembad, een peddeltennis, een tennis, een croquet, een gymnastiek en een restaurant is. Één van de fijnste golfclubs op de Costa del Sol!
De flat is volledig gemoderniseerd en alles is nieuw, keuken, badkamers, garderobes, voordeur, open haard, vloer, plafond, elektroinstallatie en loodgieterswerk. Het bestaat uit:
Woonkamer/eetkamer
met lucht-Voorwaarde en elektrische open haard, die allen het hele jaar door, met of zonder het verwarmen kunnen worden gebruikt. Dit kan met app worden gecontroleerd, zodat kunt u het verwarmen aanzetten alvorens u aankomt. Er is ook een paneeloven van Adax, die via Internet kan worden gecontroleerd.
Moderne keuken
- Countertop in porselein
- 90 de haardplaat van de cm 4 streek van Bora met trekkerventilator.
- Afwasmachine van Siemens. Verbonden WiFi.
- Oven van Siemens met microgolf en stoomoven.
- Koelkast/Diepvriezer van Siemens. Verbonden WiFi. Kan overal worden gecontroleerd van.
- Gootsteen Gunmetal en mixerkraan.
- Overvloed van bergruimte.
Ruime slaapkamer met airconditioning, grote vloer-aan-plafond garderobe en ladenkasten.
De moderne badkamers met douchedienblad, glasmuur, verwarmde handdoekspoor, spiegel met licht en het verwarmen, ijdelheidseenheid en grote schuifdeurgarderobe, waar u planken, laden, staven en de wasmachine van Samsung met AI en WiFi zult vinden.
Het lopen afstanden
2 min. aan de golfclub
10 min. aan Guadalmina centreren met twee goede kruidenierswinkelopslag, een groot aantal restaurants van alle soorten, evenals artsen, tandartsen, enz.
20 min. aan het strand
25 min. aan San Pedro met alles moet de stad aanbieden
Afstanden
45 min. aan de luchthaven
10 min. aan Puerto Banus
20 min. aan het centrum van Marbella
Panorama's over het Middellandse-Zeegebied naar San Pedro en Marbella stad in het oosten en naar Gibraltar en de kust van Afrika in het westen. Prettig terras met meubilair. Het parkeren in een privé, gesloten garage/de bergruimte met afstandsbediening kan afzonderlijk voor 20.000€ worden gekocht
Communale prijzen 251.92 (driemaandelijks). Plus 7.74 voor garage.
IBI 343.40 €
Garage 24.83 €
Vuilnis 185.36 €
Het plaatsen
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Stad
Urbanisatie
Richtlijn
Zuiden
Zuidwesten
Voorwaarde
Uitstekend
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Heet a/c
Koud a/c
Open haard
Meningen
Overzees
Eigenschappen
Behandeld Terras
Privé Terras
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Categorie
Golf
Luxe
Wederverkoop