3 Slaapkamers Herenhuizen te koop El Gastor, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Dit leuke huis van de plattelandshuisjestijl wordt gevestigd in het mooie dorp van Gr Gastor, vindt het als het is op de rand van het dorp maar enkel een paar notulen lopen aan bezig centrum is waar u winkels, banken, restaurants en bars kunt vinden.
Het parkeren op de straat is gemakkelijk, nochtans wordt dit plattelandshuisje gevestigd op een hoogste niveau van de straat die vrij verkeer is zodat het is als het hebben van een voorterras, dat de huidige eigenaars met banken en een lijst wanneer in woonplaats leveren.
Binnengaand hebt u een open planzitkamer, diner en de keuken, de keuken is van de traditionele plattelander gebouwde stijl met onder tegenkasten en planken plus sommige hogere kabinetten van pijnboom.
er is een grote open open haard voor die comfortabelere de winternachten.
van dit gebied opent een deur voor een vlucht van ondiepe stappen die door de gang leiden waarvan daar 3 kleine slaapkamers en een goede met maat badkamers die een gebouwde en betegelde douche, een ijdelheid met laden en loo heeft. Er zijn Aircon in de gang wordt gepast die de slaapkamers in de zomer die koelt.
Aan het eind van de gang opent een deur voor een prettily betegeld tredegeval dat aan een goed met maat terras leidt wat als gebouwde zettende bank langs de achtermuur, er hier sommige aardige meningen van zijn.
Dit plattelandshuisje zou een grote vakantiehuis en een vakantie maken laten wat goed in dit populaire pueblo zou doen. De plaats is zeer rustig, allen u hoort de vogels is, zodat is het ideaal als uw het zoeken totale vrede en ontspanning.