3 Slaapkamers Herenhuizen te koop Calahonda, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
GEHURKT BEZIT. KANS VOOR INVESTEERDERS.
De prijs van het bezit is bepaald van mening zijnd dat het bezit door de koper in een bezette staat wordt verworven. Daarom zou deze prijs niet van toepassing zijn als het bezit op het tijdstip van formalisering van de openbare akte onbezet is.
De foto's kunnen niet aan de huidige voorwaarde van het bezit beantwoorden.
Het binnenlandse bekijken is niet mogelijk.
Wij stellen deze prachtige die semi-detached eengezinswoning voor, in één van de stilste en wenselijkste gebieden van de gemeente van Mijas, in Calahonda wordt gevestigd.
Het huis wordt verdeeld meer dan vier die niveaus, worden ontworpen om comfort, ruimte, en functionaliteit aan te bieden:
- De kelderverdieping (64.87 m2) bevat een privé parkeerplaats, een bergruimte, en een toilet, met directe toegang van het binnenland van het huis.
- De benedenverdieping (50.37 m2) huisvest in openlucht de hal, het gasttoilet, de afzonderlijke keuken, de wasserijruimte, en een ruime leven-dineert ruimte met toegang tot de portiek en de privé tuin, ideaal voor genieten van.
- De hogere vloer (53.38 m2) huisvest drie slaapkamers, met een kleedkamer, evenals twee volledige badkamerss, die een comfortabel en goed-georganiseerd ontspanningsgebied verstrekken.
- De torentjevloer (12 m2) huisvest de trap die tot de dakfaciliteiten leiden, die extra ruimte voor technische gebruik of opslag aanbieden.
In totaal, heeft het huis een bruikbaar gebied van?? 180.62 m2 en een geconstrueerd gebied van?? 213.47 m2. De privé die tuin, bij de rug van het perceel wordt gevestigd, meet 40 m2 en is ideaal voor een vrije tijd of ontspanningsgebied.
Het het perceelgebied van het huis is 89.49 m2, en samen met het privé toegangsgebied en de tuin, bedraagt het 133.18 m2 exclusief-gebruiksland.
Een perfect bezit voor die die een ruim, helder, en modern huis in een stille, goed-verbonden woonwijk met groot potentieel op de Costa del Sol zoeken.
Huis in de stad, Calahonda, Costa del Sol.
3 slaapkamers, 2 Gebouwde Badkamerss, 213 m2.
Het plaatsen: Stad, Commercieel Gebied, Beachside, dicht bij Golf, dicht bij Winkels, dicht bij Overzees, dicht bij Stad, dicht bij Scholen, Urbanisatie.
Richtlijn: Zuiden.
Voorwaarde: Goed.
Pool: Communaal.
Meningen: Panoramisch, Stedelijk.
Eigenschappen: Bergruimte.
Tuin: Communaal.
Veiligheid: Complex met poorten, de Telefoon van de Ingang.
Het parkeren: Garage.
Nut: Elektriciteit, Drinkbaar Water, Telefoon.
Categorie: Verontrust koopje, Goedkoop, Golf, de Huizen van de Vakantie, Investering, Luxe, Hernieuwde inbezitneming.
Het plaatsen
Stad
Commercieel Gebied
Beachside
Dicht bij Golf
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Stad
Dicht bij Scholen
Urbanisatie
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Goed
Pool
Communaal
Meningen
Panoramisch
Stedelijk
Eigenschappen
Bergruimte
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
De Telefoon van de ingang
Parkeren
Garage
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Telefoon
Categorie
Koopje
Goedkoop
Verontrust
Golf
De Huizen van de vakantie
Investering
Luxe
Hernieuwde inbezitneming