3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Ciudad Quesada, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
Deze buitengewone losgemaakte villa wordt voorgesteld voor verkoop in uitstekende voorwaarde en volgens een uitzonderlijke norm gehandhaafd
Het bezit biedt als grote 3 slaapkamer 2 badkamersaanpassing gelegen aan een goed grootte450m2 perceel met overvloed van buiten ruimte, privé zwembad en een integrale garage samen met van wegparkeerplaats aan.
Het volledige bezit is gemoderniseerd en de volledige buitenkant krijgt terug.
Er is een ruim gebogen behandeld voorterras aan dit bezit dat het bevelen meningen over de cursus van het Golf van La Marquesa en op volledige baja Vega heeft.
De volledige lengte en de volledige deuren van het breedteglas van dit terras leiden in een vergroot zitkamer/het dineren gebied en helemaal zo het houden van de panorama's. Er is een afzonderlijke keuken weg van de zitkamer en een overwelfde galerij die tot twee dubbele slaapkamers en een familiebadkamers leiden.
Een deur van het het dineren gebied opent in een hoofdslaapkamerreeks volledig met ensuite.
Uit kant is er een tredetoegang tot een klein dakterras aan één kant van de villa met een afzonderlijke tredetoegang die tot een groot gebogen voordakterras de reeds verbazende beschikbare meningen verbeteren.
Er is een privé die 10x5m zwembad op het voortuingebied wordt gevestigd die volledig voordeel van de zon en zijn plaats nemen.
Een deur van het poolterras naast de garage die in enorme onder opent bouwt gebied die zich onder het volledige die bezit uitbreiden in diverse ruimten en in de garage wordt verdeeld. Dit geeft uitstekend potentieel zonodig om te zetten. Alle muren, plafonds en vloeren zijn reeds voorbereid.
Het bekijken wordt hoogst geadviseerd om de ruimte en de meningen te waarderen dit bezit moet aanbieden
Bouwjaar: 1997
Slaapkamers: 3
Badkamerss: 2
Gebouwd: 143m2
Perceel: 441m2
Afstand aan strand: 10 min.
Afstand aan luchthaven: 45 min.
Afstand aan belevingswaarde: 5 min.
Afstand aan Golf: 5 min.
Privé pool
Solarium
A/c
Off-Road parkeren
Geleverd
Meningen
Belevingswaarde - te voet
De auto van de belevingswaarde