Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Las Lagunas Spain EN Immobiliers à Vendre Las Lagunas Andalucia FR Inmueble a la venta Las Lagunas Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Las Lagunas Andalucia DE Immobiliari in Venditap Las Lagunas Andalucia IT Immobiliën te koop Las Lagunas Andalucia NL Imoveis venda Las Lagunas Andalucia PT дома Продажа недвижимости Las Lagunas Andalucia RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Las Lagunas, Spanje

£165.422 GBP | $224.686 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 57 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
Costa Del Sol Living
Linda Preece
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/16/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Las Lagunas, Spanje

Cozy ground-floor apartment for sale located in the Las Canadas area of ??Las Lagunas de Mijas. The home is part of a three-story building and has a total area of ??57 m2.
It has 2 bedrooms, 1 bathroom, and is equipped with various amenities to ensure comfortable and functional living.
Located in a well-connected area, with all the necessary services nearby and easy access to the main roads. Ideal as a permanent residence or investment. Don't miss this opportunity!
Ground Floor Apartment, Mijas, Costa del Sol.
2 Bedrooms, 1 Bathroom, Built 57 m2.
Setting : Close To Shops, Urbanisation.
Orientation : South.
Condition : Good.
Views : Urban.
Security : Entry Phone.
Parking : Street.
Utilities : Electricity, Drinkable Water, Telephone.
Category : Bargain, Cheap, Distressed, Investment, Luxury, Repossession.

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Las Lagunas" Spanje

Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Las Lagunas
Regio: Andalusië
Provincie:
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 57 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Las Lagunas | Las Lagunas Verminderd Vastgoed | Las Lagunas Luxe Vastgoed | Las Lagunas Goedkoop Vastgoed | Las Lagunas Appartement te koop