Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Algorfa Spain EN Immobiliers à Vendre Algorfa Valencia FR Inmueble a la venta Algorfa Valencia ES Immobilien zum Verkauf Algorfa Valencia DE Immobiliari in Venditap Algorfa Valencia IT Immobiliën te koop Algorfa Valencia NL Imoveis venda Algorfa Valencia PT дома Продажа недвижимости Algorfa Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Algorfa, Spanje

£446.513 GBP | $606.480 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond: 308 m2
Verkoop type: Nieuwbouw
Bouwdatum: 2024

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
menevadoinspagna
massimo richiedei
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 6/17/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Algorfa, Spanje

NEW BUILD VILLAS IN ALGORFA
New build residential complex with beautiful villas in Algorfa.
Villas build over 2 floors, has 3 bedrooms, 2 bathrooms, open plan kitchen with living area, where are large windows with direct access to the terrace and the pool.
It has a parking space on the plot.
Algorfa has an infrastructure of high quality services that allows you to live comfortably.
Close the wonderful beaches of Guardamar and Torrevieja where you can enjoy its warm waters and sunbathe for more than three hundred days a year.
In addition, in these tourist towns you will find shopping censers, restaurants and entertainment venues.
Alicante airport is 40 minutes drive away & Murcia airport is 55 minutes drive away.
Reference N8192
Type of Operation For sale
Type of property Villa
Zone / City La finca golf / Algorfa
Net Internal Area 105 m2
Built Surface 131 m2
Condition New Build
Bedrooms 3
Bathrooms 2
Year built 2024
Number of parking spaces 1
Levels 2
Total Plot Size 308 m2
Terrace Size 66 m2
Distance to the sea 14 Km.
Regime Libre
Solarium
Terrace
Wardrobes
Armored Door
Air Conditioning
Private Pool
Parking Included
Garden
Green Area
Fenced
Shopping Centers
Schools
Coastal Area
Golf
Hospitals

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Algorfa" Spanje

Voorzieningen:
Adres: La Finca Golf / Algorfa
Postcode:
Plaats: Algorfa
Regio: Valencia
Provincie: Orihuela-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 105 m2
Oppervlakte grond: 308 m2
Bouwdatum: 2024
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Algorfa | Algorfa Verminderd Vastgoed | Algorfa Luxe Vastgoed | Algorfa Goedkoop Vastgoed | Algorfa Huizen-Villa te koop | Algorfa Nieuwbouw Huizen-Villa te koop | Algorfa Huizen-Villa Zwembad te koop