4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Polop, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
NIEUW BOUW VILLA'S IN POLOP
Nieuw bouw woon van 46 villa's in Polop.
De moderne villa's bouwen meer dan 3 vloeren, heeft 3 slaapkamers, 3 badkamerss, gasttoilet, heeft de open plan moderne keuken met het grote leven/eetkamer directe toegang tot het terras met de pool, de gepaste garderobes, de kelderverdieping met garage en de provisiekamer, airconditioning, witte goederen.
De stad van Polop biedt een verbazende waaier van opties voor minnaars van groot aan in openlucht omringd door aard en onvergelijkelijke vrede.
De gemeente geniet van een Mediterraan klimaat met koelere temperaturen en schonere die lucht, minder dan 10 kilometers van Benidorm, Altea en hun stranden worden gevestigd.
Het rekt zich van de rivieren Guadalest en Algar uit aan de stad van Villajoyosa, met inbegrip van de stranden van Albir en Benidorm; binnenlands het grenzen Callosa en Guadalest.
De Details van het bezit
Officiële Classificatie: Nieuw bouw
Binnenlandse Details
Slaapkamers: 4 badkamerss: 4
Binnenlandse en buitenbezitsgebieden
Gebouwde m2: 306 m2Perceel M2: 366
Kenmerken
Zwembad