3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Torre-Pacheco, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuw bouw de Villa's van de Luxe in het Meer van Rosalía van de Kerstman en de Toevlucht van het Leven
Exclusieve Villa's in een Eerste Privé Toevlucht in Murcia
Ontdek een uitzonderlijke levensstijlkans in Toevlucht van het Meer en van het Leven van Rosalía van de Kerstman, één van de meest innovatieve en veel gevraagde woonontwikkelingen in het Gebied van Murcia. Dit nieuwe bouwstijlproject bestaat uit 29 moderne villa's, elk luxe aanbieden, privacy en directe toegang die tot alle diensten en vrije tijdsopties deze unieke toevlucht moet aanbieden.
Ruime Lay-out en Klantgerichte Kelderverdieping
Elke villa kenmerkt 3 slaapkamers en 4 die badkamerss, over twee vloeren plus ondergronds en daksolarium worden uitgespreid. Een hoogtepunt is de expansieve ondergrondse vloer met natuurlijke licht en ventilatie via een Engels terras, die de mogelijkheid om extra die slaapkamers te creëren, een huisbioskoop, gymnastiek of een spelenruimte bieden aan uw levensstijl wordt een aangepast.
Privé Pool met de Jacuzzi van het Eiland
De villa's omvatten een privé zwembad van 18 die m2, door een eilandgebied en een geïntegreerde Jacuzzi-ideal voor ontspanning en het onderhouden wordt verbeterd.
High-End Eigenschappen en Duurzaam Ontwerp
Deze huizen worden gebouwd aan hoge specificaties, verzekerend zowel comfort als efficiency:
Het buitentimmerwerk van pvc met gemotoriseerde zonneblinden bij grote vensters en hermetische schuifdeuren
Gepantserde voordeur en de gemotoriseerde poort van de tuintoegang
De badkamerss met LEIDENE spiegels en de veiligheidsbril overgieten de schermen
Keuken met toestellen dat BOSCH wordt uitgerust
Solarium met pre-installatie voor de zomerkeuken en twee photovoltaic zonnepanelen
Omringende LEIDENE verlichting op tuin, terras en solariumgebieden
De Levensstijl van de toevlucht met Caraïbische Vibes
Het Meer van Rosalía van de kerstman en de Toevlucht van het Leven zijn een privé gemeenschap met poorten met veiligheid van 24 uur die, rond spectaculaire 126.000 m2 groen gebied en een centrale 17.000 m2 glasheldere kunstmatige lagune wordt de gebouwd. De ingezetenen genieten van:
Witte zandige stranden en palmen
Twee eilanden, met een bar, en strandchiringuitos
Het lopen en het cirkelen slepen
De faciliteiten van sporten met inbegrip van tennis, peddel en mini-golf
Tuinen, hondparken en een sociaal clubhuis
Eerste Plaats dicht bij Strand en Belevingswaarde
Strategisch gevestigd, is de toevlucht enkel:
4 km van de stranden van Los Alcázares
10 km van het Golf Serena Golf en Roda van La
15 km van de stad van Cartagena
22 km van de Internationale Luchthaven van Murcia
2.5 km van lokale supermarkten en de diensten
Uw Mediterrane Oase wacht op
Of u een tweede huis zoekt, biedt de permanente woonplaats, of de investering, deze villa's onovertroffen kwaliteit, een trillende levensstijl en een bevoorrechte plaats aan.
Contacteer ons vandaag om een bezoek te plannen en uw droomvilla te beveiligen bij het Meer van Rosalía van de Kerstman en de Toevlucht van het Leven.
Privé pool,
Complex met poorten
Aan het licht gebracht parkeren,
Aircondition, Voorziening
Tuin
Solarium
Veranda