4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alcalali, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Een echt spectaculaire totaal gemoderniseerde finca met echt charme en karakter. Dit mooie landbezit is in een zeer privé plaats maar nog slechts lopen een paar notulen van het centrum van Alcalali en slechts 2 of 3 minuten van lokale restaurants. Het is één enkel verdiepingsbezit met minimale stappen en gelegen aan vlak perceel die het maken voor cliënten met mogelijke mobiliteitskwesties ideaal. Er zijn een autohaven voor 2 auto's maar parkeren voor een groot aantal voertuigen voor finca. Dit die bezit is uniek en eindigt aan zeer hoog - kwaliteit. Buiten riu zijn ruas volledig gerenoveerd om een buitengewoon buitenkant het leven gebied te geven om van de warme Spaanse avonden te genieten en er is ook een behandelde volledig gepaste buitenkeuken.
De deuren van het terras leiden in een prachtig open plan het leven gebied met een grote eetkamer, afzonderlijke gepaste zittingsgebieden en een groot open plan, volledig, keuken. Dit is een zeer grote open leefruimte met echt karakter en, ongebruikelijk voor fincaeigenschappen, met natuurlijk licht uiterst goed ook aangestoken. De deuren van het terras leiden van de keuken tot een totaal privé groot terrasgebied dat een Jacuzzi omvat. Daarnaast zijn er 3 dubbele slaapkamers en 1 enige slaapkamer, plus 1 doucheruimte en 1 badkamers. Er zijn de hete/koude eenheden van a/c door plus een houten brandend die fornuis en het dubbel wordt verglaasd door daar is ook een ander zittingsgebied bij het achtergedeelte van het huis plus een mirador op het dak met spectaculaire meningen van de vallei Jalon.
Dit is zonder twijfel één van aardigste fincas die ik in oud en ideaal voor iedereen gezien heb die een bezit met alle moderne belevingswaarde zoeken maar nog zijn originele rustieke charme behouden
Lees meer
Het verwarmen: Ja
Bergruimte: Ja
Airconditioning: Heet/Koude
Open terras: Ja
Behandeld terras: Ja
Het parkeren: Ja