3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop La Zenia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
Onlangs gebouwde woonontwikkeling van losgemaakte en semi-detached villa's in La Zenia, Orihuela Costa.
De moderne die huizen op 2 vloeren worden voortgebouwd, met 3 slaapkamers, 2 badkamerss, open-plankeuken met woonkamer, ingebouwde garderobes, leidden airconditioning, solarium, privé tuin met zwembad en parkeerplaats.
La Zenia wordt gevestigd op het zuiden van het Zuiden van Costa Blanca enkel van de belangrijkste stad van Torrevieja. Deze rek van de kust is genoemd geworden Orihuela Costa.
La Zenia is een kleine maar bezige toevlucht van de strandtoerist. Het heeft vele restaurants, bars, winkels en goede faciliteiten toe te schrijven aan het grote aantal mensen die hier het hele jaar leven.
Er zijn vele Ierse bars met inbegrip van de bekende Padie. De meeste bars tonen de Sporten van de Hemel en het is gemakkelijk om een goed de hele dag Engels ontbijt in één van de vele koffie en de restaurants te vinden.
Het winkelen de Boulevard van La Zenia van het Centrum u kan van manier, vrije tijd en restauratie genieten allen in de zelfde plaats.
Complex gevestigd 40 minuten van de luchthaven van Alicante en 1 uurluchthaven Murcia - Corvera.
airconditioning
kelderverdieping
dicht bij bushalte
tuin
ontwikkeling met poorten
privé pool
scholen
solarium
ruimte voor garage