5 Slaapkamers Appartement te koop Benahavís, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe Ontwikkeling: Prijzen van €3,495,000 aan €3,495,000. [Slaapkamers: 5] [Badkamerss: 3] [Gebouwde grootte: 3501m2].
Vergunningen in Monte Burgemeester, Benahavis met mooie overzeese meningen van alle vloeren worden goedgekeurd die.
Dit project zal met hoge specificaties worden gebouwd en zal gebeëindigd worden volgens zeer hoge normen. Het bezit zal uit een semi-kelderverdieping met vensters, benedenverdieping, en 1st verdieping worden geconstrueerd. Semi-kelderverdieping; lift, trap, badkamers, bioskoopruimte, gymnasium, en een reusachtige spelenruimte. Benedenverdieping: de lift, de trap, het gasttoilet, de keuken met afzonderlijke voorraadkast, het leven het gebied, het dineren het gebied, de hoofdslaapkamer met ensuitebadkamers en de vulling, behandelden terras, terrassen, en een 48 m2 verwarmde pool. Parterre: hal, trap, lift, garage voor 2 auto's, 2 slaapkamers met ensuitebadkamerss, 2 slaapkamers met gedeelde badkamers, het leven gebied, en 2 terrassen.
De prijs allen inbegrepen voor een gebeëindigd bezit, een project, vergunningen, architectenprijzen, en inbegrepen perceel (de inbegrepen niet BTW) Wij zijn momenteel herontwerpen teruggeven en de beelden van keukens en badkamerss zijn enkel voorbeelden van hoe het zou kunnen zijn, zal de definitieve keus dat van de cliënt zijn. Het perceel en het project worden niet afzonderlijk verkocht, 21% BTW op het perceel, project, en vergunningen en 10% op de bouw.
Het plaatsen
Dicht bij Golf
Dicht bij Bos
Urbanisatie
Richtlijn
Zuiden
Het westen
Voorwaarde
Nieuwe Bouw
Pool
Privé
Verwarmd
De Controle van het klimaat
Heet a/c
Koud a/c
U/F het verwarmen
U/F/H badkamerss
Meningen
Overzees
Berg
Land
Panoramisch
Tuin
Pool
Stedelijk
Eigenschappen
Behandeld Terras
Lift
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Solarium
WiFi
Gymnastiek
De Zaal van spelen
Bergruimte
De Zaal van het nut
De Badkamers van Ensuite
Toegang voor mensen met verminderde mobiliteit
Jacuzzi
Bar
Barbecue
Dubbele Verglazing
Domotics
Restaurant op Plaats
Kelderverdieping
Optische vezel
Meubilair
Facultatief
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Privé
Gemakkelijk Onderhoud
Veiligheid
Complex met poorten
Elektrische Zonneblinden
De Telefoon van de ingang
Het Systeem van het alarm
24 de Veiligheid van het uur
Veilig
Parkeren
Garage
Behandeld
Meer dan één
Privé
EV lastenpunt
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Telefoon
Photovoltaic zonnepanelen
Het zonne water verwarmen
Categorie
Golf
De Huizen van de vakantie
Investering
Luxe
Van Plan
Met de Toestemming van de Planning
Eigentijds
Nieuwe Ontwikkeling