2 Slaapkamers Appartement te koop Torremolinos-Centro, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De flat van de ontwerper in de brutalisttorens van Torremolinos
Flat met twee slaapkamers die in unieke woon complex van de Ronde Torens, in het hart van Torremolinos wordt gevestigd. Het bezit maakt deel uit van complex gebouwd in 1974, met een brutaliststijl, opmerkelijk voor zijn schilderachtige architectuur en strategische plaats in het stadscentrum.
De flat is volledig vernieuwd en geweest klaar voor directe inbezitneming. Opgemaakt op één enkele vloer, biedt de flat een functionele lay-out met leven-dineert ruimte aan, open-concept uitgeruste keuken, twee slaapkamers, en één badkamers. Dank aan zijn richtlijn en hoogte, het geniet van goede ventilatie en natuurlijk licht door de dag.
De toegang tot het gebouw wordt aangepast en heeft een lift. De woonplaats wordt gevestigd in een gemeenschap met poorten met een communale pool.
Pool
Communaal
Meningen
Panoramisch
Eigenschappen
Lift
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast