Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Benissa Spain EN Immobiliers à Vendre Benissa Valencia FR Inmueble a la venta Benissa Valencia ES Immobilien zum Verkauf Benissa Valencia DE Immobiliari in Venditap Benissa Valencia IT Immobiliën te koop Benissa Valencia NL Imoveis venda Benissa Valencia PT дома Продажа недвижимости Benissa Valencia RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Benissa, Spanje

£412.395 GBP | $554.610 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 267 m2
Oppervlakte grond: 698 m2

heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
FERRANDO ESTATE AGENTS MORAIRA
JULIÁN FERRANDO
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
 phone Toon telefoonnummer.

Contact JULIÁN FERRANDO
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Benissa, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Romantische, traditionele villa met veel charme, verschillende terrassen aan zetel, rijpe tuin met bomen en bloemen, zeer privé, op een gevestigd gebied, binnen het lopen afstand aan Cala Baladrar, ideaal voor cliënten die iets zoeken speciale moeilijk te beschrijven,
Deze charmante villa biedt overzeese meningen en overvloed van privacy aan. Het is enkel 700 meters van schilderachtige Cala Baladrar van Benissa en op een morsend die perceel volledig wordt geschermd, met toegang van twee straten, een tuin, en beschikbare ruimte een pool te bouwen geplaatst.
Het huis wordt verdeeld meer dan drie onafhankelijke vloeren: Hoofd vloer (hoogste niveau): De toegang is via een paar stappen van de straat aan een comfortabel terras met een barbecue. De belangrijkste ingang leidt tot een zaal, woonkamer met open haard en houten fornuis, een verglaasde die portiek momenteel als eetkamer wordt gebruikt, een onafhankelijke keuken, twee dubbele slaapkamers met ingebouwde garderobes, en een gasttoilet met douche. Van het het dineren gebied kunt u naar het terras van het zondak met overzeese meningen stijgen.
Lagere vloer (onafhankelijke flat): Met toegang via een externe trap, heeft deze vloer een verglaasde portiek, een keuken-dinerende ruimte, een dubbele slaapkamer met ingebouwde garderobes, en een Engels-reekstoilet met douche.
Kelderverdieping: Bergruimte en een wasserijruimte.
Ook is er een Dubbele garage voor twee auto's van de lagere straat.
De centrale verwarming van het gas in beide vloeren.
Een goed verzorgde 3 bedvilla met Spaanse plattelander voelt klaar zich binnen te bewegen.
Het verwarmen:
Gecentraliseerd gas
Garage:
Ja
Open terras:
Ja
Behandeld terras:
Ja
Geleverd:
Ja
Open haard:
Ja
Bergruimte:
Ja
Barbecue:
Ja
Telefoon:
Ja
De ruimte van de wasserij:
Ja
Geschermde/Ommuurde tuin:
Ja
Richtlijn:
Het oosten
Het type van terrein:
Op helling
Verdiepingen:
3
Het type van bouw:
In traditionele stijl
Tuin:
Ja
Afstand aan overzees:
700 m
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Baladrar
Postcode:
Plaats: Benissa
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 267 m2
Oppervlakte grond: 698 m2
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Benissa | Benissa Verminderd Vastgoed | Benissa Luxe Vastgoed | Benissa Goedkoop Vastgoed | Benissa Huizen-Villa te koop