3 Slaapkamers Herenhuizen te koop San Pedro Alcantara, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onthaal aan Los Arqueros Strand, een moderne die urbanisatie op beachfront van San Pedro DE Alcantara wordt gevestigd. Gebouwd in 2013, dit elegante complexe aanbiedingen alle comfort van een luxueus verblijf. Er zijn een groot communale pool, een privé garageparkeren en een lift voor gemakkelijke toegang.
Wanneer u in het huis stapt, wordt u begroet door een goed-gepland vloerplan. Één deel van de penthouse bestaat uit drie ruime slaapkamers met ingebouwde garderobes, één waarvan zijn eigen Engels-reeksbadkamers heeft. De sociale gebieden omvatten een open, moderne keuken die een naadloze verbinding met zowel het het dineren gebied als de woonkamer verstrekt.
Van de woonkamer bereikt u het eerste terras, perfect voor het ontspannen in de schaduw. Boven zult u het grote dakterras met een elegante zitkamergroep en zonlanterfanters vinden, waar u van de zon en van de fantastische overzeese mening kunt genieten.
De penthouse omvat ook een ruime parkeerplaats. Alle noodzakelijke vergunningen, met inbegrip van een eerste beroepsvergunning, zijn op zijn plaats, toestaand voor huur op korte termijn.
Het onthaal aan het bekijken en ontdekt uw droomhuis!
Het plaatsen
Dicht bij Golf
Dicht bij Haven
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Stad
Dicht bij Scholen
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Uitstekend
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Meningen
Overzees
Berg
Tuin
Pool
Straat
Eigenschappen
Lift
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
Solarium
WiFi
Meubilair
Facultatief
Keuken
Keuken-zitkamer
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
Parkeren
Privé