3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alhaurin el Grande, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Indrukwekkend bezit in een eerste plaats met meningen van het platteland en de bergen op een perceel van meer dan 37.000 m2 in Alhaurin Gr Grande!
Zoekt u een terugtocht die door aard, privacy, en een brede waaier van mogelijkheden wordt omringd? Dit uitzonderlijke bezit biedt dat alles en meer aan. Gelegen aan een gedeeltelijk geschermd perceel van meer dan 37.000 m2, is dit bezit ideaal voor die die naar een unieke plaats met adembenemende meningen en absolute privacy streven.
Dit finca van $c-andalusisch-Stijl, klaar om zich te bewegen in, wordt gevestigd op het lagere deel van het bezit. De toegang is via een bedekte weg die tot een mooi vierkant leidt die het platteland overzien, waar u door birdsong kunt worden omringd en van de kalmte van de omgeving genieten. Het bezit schept diverse fruitbomen op, creërend een trillend en kleurrijk milieu -?? ideal voor aardminnaars en landbouwenthousiasten.
Het 150 m2huis is zeer praktisch en functioneel. Het kenmerkt een behandelde portiek die tot een gang leidt die de drie slaapkamers, een comfortabele woonkamer aan een open haard en een Airconditioning, een heldere keuken, twee badkamerss, en een kleine wasserijruimte verbinden. Het huis heeft ook een andere ingang en uitgang aan het poolgebied, die geschikte toegang en een comfortabele plaats verlenen om van in openlucht te genieten.
In openlucht, is er een groot, south-facing pool, perfect voor het koelen weg op zonnige dagen. Hoewel de pool het bijwerken nodig heeft, zijn grootte en plaats tot het een ideale te ontspannen en te genieten van plaats maken. De gedeeltelijk geschermde gronden bieden een grote open plek aan die voor paarden of andere dieren kan worden gebruikt. Dit maakt tot dit bezit een ideale plaats voor ruiterenthousiasten of iedereen die van het landleven wil genieten.
De toegang tot het bezit is zeer gemakkelijk, aangezien het grootste deel via een bedekte weg is. Slechts zijn de laatste 200 meters ongeplaveid. Het bezit is enkel een drie-minieme aandrijving die van de hoofdweg, gemakkelijke toegang tot stad of alle belevingswaarde verlenen.
Het huis ziet zuidwesten onder ogen en heeft goed zijn!
Het plaatsen
Land
Berg Pueblo
Dicht bij Bos
Richtlijn
Het oosten
Zuidoosten
Zuiden
Zuidwesten
Voorwaarde
Goed
Pool
Privé
Meningen
Berg
Land
Tuin
Pool
Binnenplaats
Ski
Bos
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Privé Terras
Bergruimte
De Zaal van het nut
Barbecue
Dubbele Verglazing
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Privé
Parkeren
Open
Privé
Nut
Elektriciteit
Categorie
Wederverkoop