3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Pruna, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Hoofd van Tia van Casa is een uitzonderlijk huis voor verkoop in Spanje dat in de wenselijkste straat in Pruna met groot toegang en parkerenrecht buiten de deur wordt gesitueerd, hebt u lokale winkels en bakkers binnen een paar stappen van uw deur in één van beide richting en een zeer kort niveau loopt aan het centrum van het dorp, kon het niet beter zijn.
Het bezit was formeel een garage met hierboven duplex, maar de huidige eigenaar besliste de gehele benedenverdieping in een massieve open plankeuken/diner, met woonkamer te maken, en een welk groot idee het was, met hoge plafonds en lichte luchtig voel zijn koel in de zomer en perfect voor een grote familie.
De grote nieuwe volledig gepaste keuken is vlekkeloos en van zeer hoog - kwaliteit. Met een Amerikaanse bar die van het stijlontbijt de leefruimte verdelen staat het veel licht in de keuken toe. De eigenaar ook voegde onlangs een tweede badkamers (natte ruimte) aan de voorzijde toe, aangezien zij het hard om boven en beneden de treden vindt nu te lopen.
Boven in het Hoofd van Casa Tia zijn er 3 slaapkamers (in de oude volledige keuken met retro tegels!) De voorslaapkamer is mooi met een groot balkon aan de voorzijde perfect voor mooie installatiepotten. Op opnieuw is een bergruimte een grote volledig gepaste badkamers en het prachtigste terras aan de voorzijde van het huis, die met installaties en mooie straatmeningen wordt ingepakt.