2 Slaapkamers Appartement te koop Lo Pagan, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beschrijving
Onlangs gebouwde bungalowwen in Lo Pagán: Het moderne leven dicht bij het strand
Eerste plaats in Lo Pagán, San Pedro del Pinatar
Ontdek de perfecte kustlevensstijl met deze onlangs gebouwde bungalowwen in Lo Pagán, een charmant gebied van San Pedro del Pinatar. Gevestigd enkel 1.2 km van het mooie Strand van Nanitos van de Villa, bent u een minieme gang 15 van zandige stranden en iconische Molino Quintín. Deze eerste plaats is dichtbij perfect voor strandminnaars en van watersporten enthousiasten, met jachtclubs en jachthavens. Plus, alle essentiële belevingswaarde zoals supermarkten, zijn de bars en de restaurants enkel weg een paar notulen' gang.
Eigenschappen
Deze modieuze bungalowwen kenmerken 2 slaapkamers, 2 badkamerss, een open-plankeuken en een woonkamer. De bungalowwen hebben pre-installatie voor airconditioning, gepaste garderobes en modern binnenland. De benedenverdiepingseenheden hebben een groot terras met de optie om een privé beschikbare pool (aan extra kosten) toe te voegen, terwijl de hogere vloereenheden een privé solarium met een inbegrepen pool hebben, perfect voor het ontspannen onder de Mediterrane zon.
De uitstekende kwaliteit eindigt
Elke bungalow omvat een parkeerplaats, en alle flats hebben uitstekende kwaliteit eindigt. De eigenschappen omvatten Bosch keukentoestellen, elektrische blinden, pre-installatie voor geleide airconditioning, volledig uitgeruste badkamerss en LEIDENE verlichting zowel binnen als buiten.
Ideal voor leven het het hele jaar door
Lo Pagán biedt een vreedzame levensstijl met het welkom heten en een opgerichte gemeenschap aan. De ingezetenen kunnen van activiteiten door het jaar dankzij genieten het milde de winterklimaat van het gebied. Het gebied heeft binnenzwembaden, sportenfaciliteiten en een grote verscheidenheid van sociale gebeurtenissen. De natuurlijke modderbaden en de kalme wateren van Mar Menor voegen aan zijn beroep toe, die tot het maken een bevoorrechte bestemming voor wellness en ontspanning.
Nabijgelegen aantrekkelijkheden
Het Winkelende Centrum van de Merries van Dos: 5 minuten door auto
De Luchthaven van Murcia (Corvera): 30 minuten door auto
De Luchthaven van Alicante: 1 uur door auto
De cursussen van het golf en de jachthavens zijn binnen gemakkelijke drijfafstand, die tot het maken een uitstekende plaats voor zowel vrije tijd als gemak.
strand bezit
ontwikkeling met poorten
zeer belangrijke klaar
privé pool
solarium