Land-Perceel te koop Alhaurín de la Torre, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
1426-v voor verkoop: Een perceel met een uitstekende plaats in het lagere deel van de ontwikkeling. Het heeft een 10 meterhelling en van de straat betreden en met de nutslijnen verbonden. Het heeft een te bouwen gebied van 13.3%. Een zeer stil gebied met onbelemmerde meningen.
Het wordt gevestigd enkel 10 minuten van de Internationale Luchthaven van Malaga, 10 minuten van de stranden, 20 minuten van het kapitaal (Malaga), 10 minuten van de golfcursussen, en enkel een paar notulen van alle belevingswaarde: supermarkten, restaurants, sportencentra, scholen, en openbaar vervoer.
Het nauwkeurige adres is weggelaten om veiligheid en gegevensbeschermingsredenen. Overeenkomstig $c-andalusisch Regionaal Besluit van de Overheid 208/2005 van 11 Oktober, zijn de cliënten geïnformeerd dat de notaris, de registratie, de bezitsoverdracht, en andere uitgaven inherent aan de verkoop niet inbegrepen in de prijs zijn. De verstrekte informatie is slechts voor informatiedoeleinden en heeft geen contractuele waarde. De aanbieding is onderworpen aan fouten, prijsveranderingen, beschikbaarheid, en/of terugtrekking van de markt zonder vroeger bericht.
Het plaatsen
Stad
Dicht bij Winkels
Dicht bij Scholen
Eigenschappen
Dichtbij Vervoer
Meubilair
Geleverd niet
Categorie
Golf
Wederverkoop