£320.288 GBP | $438.375 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 130

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 6/30/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Riviera Del Sol, Spanje
APARTMENT IN A SPECTACULAR AREA AND RECENTLY RENOVATED
Apartment for sale in Riviera del Sol, bordering La Cala de Mijas, just ten minutes walk from the beach.
The house has two bedrooms, the master bedroom with en suite bathroom with bathtub, plus another bathroom with shower and double sink.
In the master bedroom you can enjoy an elegant dressing room.
It has air conditioning hot and cold, electric blinds, and is sold fully furnished and with fully equipped kitchen.
Covered terrace of 15m2 with beautiful panoramic mountain views. It has a designer barbecue and outdoor fish tank.
Private garage for one vehicle and storage room. In addition the urbanization has communal gardens and a nice communal pool.
Do not hesitate to contact us for any questions you may have or to arrange a visit.