£470.415 GBP | $634.590 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Oppervlakte: 118

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 6/28/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Appartement te koop Casares, Spanje
New to the market, South-West facing 3 bedroom, 3 bathroom, amazing penthouse, 1 mile from the beach (2 minute drive to beach), inside 24h gated community with Golf Course & Clubhouse
Private elevator brings you from the underground parking space (included in price) directly into your hallway
Quality penthouse with 100m2 terrace, inside urbanisation with 3 swimming pools, green spaces, and mature gardens
The lounge, master bedroom, and second bedroom have access to the large main terrace
Low density construction with only one penthouse per block
Located next to Fina Cortesin Hotel & Resort, the Nº1 Hotel & Resort in Spain & Portugal, where villas sell up to €8,500, 000 and where Angelina Jolie and Brad Pitt stayed during their visit to Spain
Excellent construction qualities, cream marble floors, air conditioning (cold/hot), fully fitted kitchen with all Siemens appliances, and separate utility terrace
All bathrooms have wall to floor marble finishes, and the masted bedroom en-suite has a hydro massage bathtub. All bedrooms have built-in wardrobes.
This penthouse comes with two underground parking spaces and a store room.