2 Slaapkamers Herenhuizen te koop Calahonda, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De exclusieve Duplex van de Strandboulevard - Doña Lola, Calahonda
Ontdek deze elegante 2 slaapkamer, 1 die badkamersmaisonnette in de prestigieuze urbanisatie van Doña Lola, recht op beachfront in Calahonda wordt gevestigd. Met 57? m2 leefruimte en een overweldigend privé terras die directe meningen van het Middellandse-Zeegebied aanbieden, dit bezit leveren een uniek mengsel van luxe en kustkalmte.
Ontworpen voor comfort en stijl, is het perfect als vakantiehuis of hoge opbrengstinvestering voor vakantiehuren. De complexe eigenschappen een mooi communaal zwembad en een directe strandtoegang, allen binnen een goed-gehandhaafd en exclusief milieu.
Ideaal gezien gevestigd enkel 30 minuten van Luchthaven Málaga en 20 minuten van Marbella, zult u van het beste van de Costa del Sol met alle dicht dichtbije belevingswaarde genieten.
Een unieke kans om in zowel levensstijl als rentabiliteit op de Costa del Sol te investeren.
Het plaatsen
Beachfront
Beachside
Dicht bij Overzees
Dicht bij Jachthaven
Urbanisatie
Complexe het Strand van de frontlijn
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Uitstekend
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Meningen
Overzees
Strand
Tuin
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
Dubbele Verglazing
Restaurant op Plaats
Optische vezel
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Communaal
Veiligheid
Complex met poorten
Parkeren
Straat
Categorie
Investering
Luxe