2 Slaapkamers Herenhuizen te koop Casares, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het Huis van de hoek met de Grote Stappen van de Tuin enkel van het Strand - Bahía DE Casares
Gevestigd in een stille woonwijk enkel is een minieme gang 6 van het zandige strand van Bahía DE Casares, dit charmante semi-detached hoekhuis ideaal als permanente woonplaats of vakantiehuis door het overzees.
Het bezit biedt een gebouwd gebied van ongeveer 140 aan? m2 en een ruime privé tuin van rond 150? m2. Op het binnengaan, wordt u verwelkomd door een groot voorterras met een barbecuegebied en een afzonderlijke nutsruimte - perfectioneer voor zich het openlucht verzamelen.
Voor de benedenverdieping, zijn er een heldere woonkamer met een open haard en directe toegang tot de tuin en een privé terras, een comfortabel het dineren gebied, een volledig gepaste keuken, een dubbele slaapkamer met tuintoegang, en een volledige badkamers met een badkuip.
Boven, kenmerkt de ruime hoofdslaapkamer een Engels-reeksbadkamers met douche en toegang tot twee privé terrassen: met open meningen van het overzees en de tuin, en een andere die het terras onder ogen zien.
De urbanisatie biedt een communaal zwembad, goed-gehandhaafde groene gebieden, en een overvloed van parkeerplaats aan.
Dit is een uitstekende plaats: enkel perfectioneren een korte gang van een natuurlijk fijn-zandstrand met strandbars en de directe toegang tot de strandboulevardpromenade die gemakkelijk aan Sabinillas en andere kuststeden verbindt - voor het lopen of het cirkelen.
Een unieke kans om van het leven door het overzees te genieten in het vreedzame plaatsen met alle dicht langs belevingswaarde.
Het plaatsen
Beachside
Dicht bij Golf
Dicht bij Haven
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Dicht bij Scholen
Dicht bij Jachthaven
Urbanisatie
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Goed
Pool
Communaal
De Controle van het klimaat
Open haard
Meningen
Overzees
Tuin
Binnenplaats
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
WiFi
Bergruimte
De Zaal van het nut
De Badkamers van Ensuite
Marmeren Bevloering
Barbecue
Dubbele Verglazing
Optische vezel
Meubilair
Volledig Geleverd
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Privé
Parkeren
Communaal
Nut
Elektriciteit
Drinkbaar Water
Telefoon
Categorie
Koopje
Beachfront
Goedkoop
Investering
Verminderd