Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Alfaz del Pi Spain EN Immobiliers à Vendre Alfaz del Pi Valencia FR Inmueble a la venta Alfaz del Pi Valencia ES Immobilien zum Verkauf Alfaz del Pi Valencia DE Immobiliari in Venditap Alfaz del Pi Valencia IT Immobiliën te koop Alfaz del Pi Valencia NL Imoveis venda Alfaz del Pi Valencia PT дома Продажа недвижимости Alfaz del Pi Valencia RU
« Terug

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alfaz del Pi, Spanje

£546.966 GBP | $735.588 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 4
Badkamers: 3
Oppervlakte: 350 m2
Oppervlakte grond: 400 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
Casas Real
TJEERD GEERTS
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/4/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Alfaz del Pi, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Grote villa voor verkoop in het Centrum van Alfas del Pi.
De villa is 350 vierkante meters en het perceel is 400.
Er zijn 4 slaapkamers en 3 badkamerss met hydro-massage, marmeren treden en porseleinvloeren.
Er is centrale verwarming en hete en koude airconditioning en er is leverende achtergrondmuziek Engelse telefoon in elke ruimte.
Dit bezit heeft een openluchtkeuken met barbecue en pool.
Het kenmerkt ook een volledig gebeëindigde garage van 200m2 met een afzonderlijke ingang. Het is binnen het lopen afstand van het dorp en enkel 5 km van Albir.
Eigenschappen
Privé Zwembad
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres:
Postcode:
Plaats: Alfaz del Pi
Regio: Valencia
Provincie: Alicante-Costa Blanca
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 350 m2
Oppervlakte grond: 400 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming: check
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Alfaz del Pi | Alfaz del Pi Verminderd Vastgoed | Alfaz del Pi Luxe Vastgoed | Alfaz del Pi Goedkoop Vastgoed | Alfaz del Pi Huizen-Villa te koop | Alfaz del Pi Huizen-Villa Zwembad te koop