Moderne Appartementen met Zwembad Dichtbij Voorzieningen in Mijas
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Prachtige Appartementen en Penthouses in Las Lagunas, Mijas
Deze moderne appartementen hebben een open indeling waarbij de woonkamer, keuken en slaapkamer met elkaar verbonden zijn. Ze zijn ontworpen met warme tinten en natuurlijke materialen, waardoor elke woning een gezellige en toch lichte sfeer heeft. Het ruime terras fungeert als een verlengstuk van de woonruimte en is perfect om te genieten van de dagelijkse zon en het weidse uitzicht.
Het project omvat een zwembad, een fitnessruimte, een barbecueplaats, een coworkinglounge en een eigen parkeerplaats. Of u nu wilt ontspannen, fit wilt blijven of op afstand wilt werken, de gemeenschappelijke ruimtes zijn ontworpen om aan al uw behoeften te voldoen.
Het complex ligt in Las Lagunas de Mijas, tussen de charmante kustplaats Fuengirola en het traditionele Mijas. Fuengirola biedt 8 km aan stranden met Blauwe Vlag, een levendig sociaal leven en een bruisend nachtleven, terwijl Mijas met zijn geplaveide straatjes en culturele rijkdom een vleugje Andalusisch erfgoed toevoegt.
De appartementen in Mijas Malaga die te koop staan, liggen op slechts 1 km van het winkelcentrum Miramar, 1,5 km van Carrefour, 2 km van El Corte Inglés en het winkelcentrum Miramar, en het treinstation van Fuengirola. Ze liggen ook op 4 km van Cerrado del Águila Golf Resort, 26 km van de luchthaven van Málaga, 35 km van zowel Marbella als het centrum van Málaga en 40 km van Puerto Banús. AGP-0967