Land-Perceel te koop Alhaurin el Grande, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooi organisch land in Alhaurín Gr Grande, Málaga. 18.000 m2 uitgebreid vruchtbaar land met uitstekende fruitbomen. Deze geschermde vlakte, stil, en privé-bezit zijn dicht aan het dorp, met wegtoegang. Het is perfect voor dieren of de organische landbouw en groene de bouw projecten.
- Het water van de irrigatie van de gemeenschap van San Antón
- Goedgekeurde vergunningen met uitgaven die worden betaald om een van de 180 m2 landbouwperceel en irrigatie vijver te bouwen
- Plannen voor een boerderij met organische bouw
- Sinaasappel, olijf, amandel, mandarin, citroen, en andere fruitbomen
- Ongeveer 330 bomen, met inbegrip van 3 honderd-jaar-oude olijfbomen
- Organische certificatie CAAE om producten te verkopen zoals organisch
? De prijs is lager dan het gemiddelde per vierkante meter
? Een huis kan niet worden gebouwd
Naast het zijn een mooi bezit, heeft het het voordeel dat de boerderij en vijverplannen worden goedgekeurd en de prijzen bij het stadhuis betaald, bewarend een jaar van administratie.
De luchthaven, Torremolinos, en Fuengirola van Málaga zijn weg 30 minuten, en het Ziekenhuis Guadalhorce is weg 20 minuten.
Contacteer me, ik gelukkig zal zijn om uw vragen te beantwoorden?