3 Slaapkamers Herenhuizen te koop Ciudad Quesada, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij stellen deze charmante benedenverdiepings losgemaakte villa voor die op het bekende en gezochte gebied van La Fiestain Ciudad Quesada van het Plein (Rojales) wordt gevestigd, binnen de privé en met poorten woon communautaire Charmeur Conjunto - een vreedzaam, veilig en familie-vriendschappelijk milieu.
Het bezit zit op een 253 m2perceel, met een gebouwd gebied van 85 m2 allen op één niveau. Het omvat een 17 m2terras en een ruime 151 m2 privé tuin, perfect voor genieten van in openlucht, de Mediterrane zon of het creëren van uw eigen vrije tijd en barbecuegebied.
Het huis wordt verkocht volledig geleverd en met elektrisch apparaten uitgerust, klaar om zich te bewegen in. Het kenmerkt ook airconditioning voor comfort het hele jaar door.
Een groot voordeel is zijn plaatsrecht naast de communale pool, die door zeer weinig buren - verzekerend privacy en laag onderhoud wordt gedeeld.
Ciudad Quesada - de LaFiesta van het Plein is een hoogst getaxeerde woonwijk toe te schrijven aan zijn nabijheid aan alle diensten: supermarkten, restaurants, apotheken, medisch centrum, banken en groene gebieden. Het is ook enkel een korte aandrijving van de stranden van Guardamar, de cursus van het Golf van La Marquesa, en heeft uitstekende wegverbindingen aan Alicante en Torrevieja.
Een ideale kans allen het hele jaar door te leven, van uw vakantie te genieten of op een de hoog-vraaggebied te investeren.
Contacteer ons voor meer informatie of om het bekijken te schikken!
Opslag
Barbecue
De toestellen van de keuken
De ruimte van de wasserij
Veranda
Beveilig deur
Solarium
Tuin