3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Torrevieja, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ref: WV2502 - de Siësta van La (Torrevieja) -
3 de Semi Losgemaakte Villa van slaapkamers met Pool en Garage.
- De witte Villa's in Spanje stelt uitgebreid en geremodelleerde dit voor Semi-detached Villa 134m2 die een comfortabele leefruimte met drie slaapkamers en twee badkamerss aanbieden, die ideaal gezien dicht bij belevingswaarde en een bushalte voor gemak worden gevestigd.
Het bezit, op een perceel 435m2, ziet Noordwesten volledig met een oprijlaan, carport, een grote garageworkshop, een ruime underbuilt evenals een privé Pool voor ontspanning onder ogen.
Het privé voorterras met glasgordijnen voegt veelzijdigheid toe, die voor gebruik door het jaar toestaan.
De villa schept een ruime woonkamer met plafondventilatoren en een functionele schoorsteen van de gasbrand op, die in een open-plan volledig gepaste keuken en een specifiek het dineren gebied stromen.
Twee van de drie dubbele slaapkamers zijn uitgerust met airconditioning, plafondventilatoren, en gepaste garderobes.
De hoofdslaapkamer profiteert van een grote Engels-reeksbadkamers met een nut/een kleedkamer die onlangs is vernieuwd om een walk-in douche te omvatten.
De derde slaapkamer opent op het achtertuintje.
Bovendien, is er een tweede onlangs vernieuwde doucheruimte.
Het bezit heeft verscheidene updates, met inbegrip van nieuwe muren, poorten, en volledige re-betegelt van het binnenland gezien. Controle het uit van onze plaats WhiteVillasInSpain.
Deze Villa is verkochte Niet gemeubileerd.