3 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Elviria, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het mediterrane leven op één niveau: comfort, kalmte, en nabijheid aan het overzees
Deze charmante villa combineert de Mediterrane levensstijl met maximumcomfort. Gelegen aan een ruime vloer, biedt dit bezit een totaal van 195 m2 gebouwd gebied aan. Het huis heeft drie slaapkamers en twee moderne badkamerss, ideaal voor het ontspannen leven zonder treden. Bijzonder opmerkelijk is de ruime hoofdslaapkamer met een grote Engels-reeksbadkamers.
Het zonnige perceel kenmerkt een privé tuin met sinaasappel, citroen, avocado, en mangobomen. Hier kunt u van uw ochtendkoffie genieten overziend het groen of door de privé pool onder de $ce-andalusisch zon ontspannen.
De south-facing richtlijn waarborgt de hele dag zon. Een open haard verstrekt een comfortabele atmosfeer op koelere avonden, terwijl de airconditioning het prettige koelen in de zomer verstrekt.
De plaats is uitzonderlijk: stil op een impasse, nog enkel de gang van een paar notulen van het overzees en winkels voor dagelijkse behoeften. De elektrische poort leidt tot een carport voor twee voertuigen en extra parkeren voor verscheidene auto's.
De extra belevingswaarde zoals een praktische wasserijruimte, een ruime bergruimte, een behandelde kippenkippenren met potentieel voor een extra slaapkamer, en zijn uitstekende voorwaarde maakt tot deze villa een uitstekende investering, hetzij als permanent huis, vakantiehuis, of kapitaalinvestering.
De beweging binnen, maakt zich thuis, en geniet van het leven: uw droomhuis op het Middellandse-Zeegebied wacht op.
Het plaatsen
Dicht bij Winkels
Dicht bij Overzees
Richtlijn
Zuiden
Voorwaarde
Uitstekend
Pool
Privé
De Controle van het klimaat
Airconditioning
Open haard
Meningen
Tuin
Eigenschappen
Behandeld Terras
Gepaste Garderobes
Dichtbij Vervoer
Privé Terras
Satelliet TV
Bergruimte
De Zaal van het nut
De Badkamers van Ensuite
Keuken
Volledig Gepast
Tuin
Privé
Veiligheid
De Telefoon van de ingang
Parkeren
Behandeld
Meer dan één
Privé