£193.805 GBP | $259.974 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 81 m2
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
Toon telefoonnummer.
Geactualiseerd: 8/14/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop La Duquesa, Spanje
A Gorund floor aprtment with a very big private terrace in a peaceful and consolidated urbanization at La DuquesaThe LPO is not in place as of today,LPO has been applied form the Town Hall end of October 2024.We expect LPO to be in place within a few monthsThe lack of LPO is reflected on the very atractive price for the property.Electricity and water connections are in place, so the property is ready to move in.Price will increase once the final LPO has been approved.
Double Glazing
Fitted Wardrobes
Private Terrace