2 Slaapkamers Eigendom te koop San Pedro, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuw verbazen bouwt strandbezit. Kies van een benedenverdiepingsmodel met groot voorterras en breng terras of penthousezolderhuis met voorterras en groot privé die daksolarium met pergola en de zomerkeuken groot, enkel 350 meter van het strand wordt gevestigd.
Het Huis van de tuin/Van de Benedenverdieping: De voordeur opent in de ruime die het leven streek met het dineren gebied aan de kant wordt geplaatst. De volledig gepaste keuken wordt naast de schuifdeuren gevestigd die het natuurlijke zonlicht binnen toestaan. Aan de kant is een familiebadkamers met bassin, toilet en douche en 2 grootmoedige met maat slaapkamers - de hoofdslaapkamer die Engels-reeksbadkamers hebben.
Het Model van de penthouse: Een trap leidt u tot het hoogste vloergebied met groot betegeld privé terras, met ingangsdeur aan het bezit. Als de benedenverdieping modelleert een grootmoedig open planzitkamer het dineren gebied met de overmaatse keuken - 2 slaapkamers aan de kant (meester met Engels-reeks). De toegang wordt verkregen tot het privé daksolarium van het achtergedeelte van de keuken (269.950)
De Sleutel van de draai: Onze eigenschaphuizen omvatten alle interne en externe LEIDENE verlichting, geïnstalleerde a/cmachine, verwarmde badkamersbevloering in beide badkamerss, gepaste keuken met inductiehaardplaat, oven, afwasmachine, volledig meubilairpakket en ondergrondse garageparkeren. De facultatieve bergruimten zijn beschikbaar voor een extra last.
Een uitgezochte ontwikkeling van de handtekeningsstijl van slechts 12 strandhuizen - allen die van een groot communaal tuingebied met zwembad… Maart 2023 voor voltooiing genieten.
dicht bij restaurants
pool