Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in El Paraiso Spain EN Immobiliers à Vendre El Paraiso Andalucia FR Inmueble a la venta El Paraiso Andalucia ES Immobilien zum Verkauf El Paraiso Andalucia DE Immobiliari in Venditap El Paraiso Andalucia IT Immobiliën te koop El Paraiso Andalucia NL Imoveis venda El Paraiso Andalucia PT дома Продажа недвижимости El Paraiso Andalucia RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop El Paraíso, Spanje

£4.325.802 GBP | $5.817.561 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 6
Oppervlakte: 919 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Chris White
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/6/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop El Paraíso, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De FABELACHTIGE GLOEDNIEUWE Villa in Eerste Gr PARAiSO LOCATiONEnjoying een eerste hoekperceel met zijn eigen impasseingang, deze mooie, nieuwe villa schept het spectaculaire ontwerp en eindigen op. De eigenschappen omvatten over een totaal van 900m2 van bouwstijl meer dan 3 vloeren plus een glorierijk daksolarium. naast het uitzonderlijke het leven gebied, heeft het bezit ook overzichtsdomotics, een een vloerverwarmings gymnasium en kuuroord en zijn eigen wijnkelder. het binnenlandse parkeren voor 3 auto's en de autohavens voor 2 voegen meer aan de privacy en de veiligheid toe. De villa is net voltooid en geweest klaar zich binnen te bewegen
Barbecue
Kelderverdieping
Behandeld Terras
Dubbele Verglazing
De Badkamers van Ensuite
Gepaste Garderobes
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "El Paraíso" Spanje

Voorzieningen:
Adres: El Paraiso
Postcode:
Plaats: El Paraíso
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 919 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in El Paraíso | El Paraíso Verminderd Vastgoed | El Paraíso Luxe Vastgoed | El Paraíso Goedkoop Vastgoed | El Paraíso Huizen-Villa te koop | El Paraíso Nieuwbouw Huizen-Villa te koop