Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Golden Mile-Marbella Spain EN Immobiliers à Vendre Golden Mile-Marbella Andalucia FR Inmueble a la venta Golden Mile-Marbella Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Golden Mile-Marbella Andalucia DE Immobiliari in Venditap Golden Mile-Marbella Andalucia IT Immobiliën te koop Golden Mile-Marbella Andalucia NL Imoveis venda Golden Mile-Marbella Andalucia PT дома Продажа недвижимости Golden Mile-Marbella Andalucia RU
« Terug

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Golden Mile-Marbella, Spanje

£2.513.993 GBP | $3.380.947 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 6
Badkamers: 4
Oppervlakte: 400 m2

Avatar
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Chris White
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Golden Mile-Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Villa in traditionele stijl voor vernieuwing op de Gouden Mijl, slechts een paar notulen vanaf de beroemde Siërra Blanca. Dit prachtige bezit wordt gevestigd op het rustige gebied van La Capellania, die een het leven gebied van ongeveer 400 m2 aanbieden. Het ruime zuiden die villa onder ogen zien schept overzeese en bergmeningen op. Het perceel van 4.000m2, is vlak en op een ontwikkelend gebied dat door grote herenhuizen wordt omringd gevestigd. Een stil gebied, naast de prestigieuze School van de Zwaan, Park Nagueles en met gemakkelijke toegang tot alle richtingen. Het perceel is 20% ontwikkelbare toe te schrijven aan zijn grote grootte en is inbegrepen in plan 91.Price en de betalingsvoorwaarden zijn overeen te komen.
Dichtbij Moskee
Privé Terras

email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Golden Mile-Marbella" Spanje

Voorzieningen:
Adres: The Golden Mile
Postcode:
Plaats: Golden Mile-Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 400 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Golden Mile-Marbella | Golden Mile-Marbella Verminderd Vastgoed | Golden Mile-Marbella Luxe Vastgoed | Golden Mile-Marbella Goedkoop Vastgoed | Golden Mile-Marbella Huizen-Villa te koop