Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Marbella Spain EN Immobiliers à Vendre Marbella Andalucia FR Inmueble a la venta Marbella Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Marbella Andalucia DE Immobiliari in Venditap Marbella Andalucia IT Immobiliën te koop Marbella Andalucia NL Imoveis venda Marbella Andalucia PT дома Продажа недвижимости Marbella Andalucia RU
« Terug

7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje

€3.544.660 EUR | £3.077.474 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 7
Badkamers: 7
Oppervlakte: 441 m2

heat Centrale verwarming
Avatar
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Chris White
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/6/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Marbella, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Villa in een centrale positie van Las Brisas, binnen het lopen afstand van winkels en restaurants wordt gesitueerd dat. Totaal gerenoveerd in de zomer van 2018 volgens een luxenorm met de beste kwaliteit en de afwerking. De villa heeft vijf slaapkamers en vijf ensuitebadkamerss plus een andere slaapkamerreeks in een bijlagetoren, en een andere kleine slaapkamer en badkamers met toegang van de buitenkant. Op de ingang is het niveau een ruime zitkamer en aan de linkerzijde is een moderne luxekeuken met de beste montage en een open plan het dineren gebied dat uit tot een terras met een mooie mening van de berg van „La Concha“ leidt. Op dit niveau zijn er een gastWC en een wasserijruimte enkel van de keuken. De woonkamer heeft een elektrische open haard en grote vensters met meningen aan de berg van „La Concha“ en een ander groot terras met een dak dat open of gesloten kan zijn. Dan aan één kant hebt toegang u tot een bijlage met een andere het leven gebied of studie, en boven dit, een torenruimte met een slaapkamerreeks. Op het tuinniveau zijn er vijf slaapkamers met ensuitebadkamerss. Met toegang van de buitenkant zijn er een andere kleine slaapkamer en badkamers en een gymnasium. Naast de pool is er een ander terras met een dak dat open of gesloten kan zijn en en een barbecue met bar met koelkast, afwasmachine uitgerust dalen, allen omringd door terrasgebied voor het onderhouden. De openluchtJacuzzi en de pool worden verwarmd door een warmtepomp en de pool heeft een dekking. De villa heeft vloerverwarming door verwarmd door waterpijpen die door gas worden verwarmd, en het hete water voor het huis wordt verwarmd door gas met elektriciteitssteun. Ook airconditioning door, allen met onafhankelijke controles. De vensters zijn allen dubbel met aluminiumkaders, klamboes en Perzische zonneblinden in slaapkamers worden verglaasd die. Garage voor twee auto's plus behandeld parkeren voor twee meer auto's, provisiekamer, en perimeteralarm.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart
Voorzieningen:
Adres: Marbella
Postcode:
Plaats: Marbella
Regio: Andalusië
Provincie: Marbella-Costa del Sol
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 441 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming: check
Viewed
5
Verwante zoekopdrachten:
7 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Marbella | Marbella Verminderd Vastgoed | Marbella Luxe Vastgoed | Marbella Goedkoop Vastgoed | Marbella Huizen-Villa te koop