Netherlands language

Verander taal close


Apartment for sale in Las Lagunas Spain EN Immobiliers à Vendre Las Lagunas Andalucia FR Inmueble a la venta Las Lagunas Andalucia ES Immobilien zum Verkauf Las Lagunas Andalucia DE Immobiliari in Venditap Las Lagunas Andalucia IT Immobiliën te koop Las Lagunas Andalucia NL Imoveis venda Las Lagunas Andalucia PT дома Продажа недвижимости Las Lagunas Andalucia RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te koop Las Lagunas, Spanje

£352.448 GBP | $473.990 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Oppervlakte: 160 m2
Verkoop type: Nieuwbouw

Avatar
Eigenaar / Manager:
International Property Alerts Ltd.
Chris White
Locatie: England
Talen: Engels
 phone Toon telefoonnummer.

Contact Chris White
close

email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

2 Slaapkamers Appartement te koop Las Lagunas, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe Ontwikkeling: Prijzen van €405,000 aan €1,144,250. [Slaapkamers: 2 - 4] [Badkamerss: 2 - 3] [Gebouwde grootte: 76m2 - 160m2]. Exclusieve woon complex die het concept huis opnieuw definieert, die zijn ingezetenen voorzien van een ervaring vergelijkbaar met dat van een vijfsterrenhotel. Ontworpen voor maximumcomfort, integreert het innovatieve ruimten, prima belevingswaarde en de uitzonderlijke diensten. Het project geniet van een strategische plaats tussen de kuststeden van Fuengirola en Mijas, op het gebied van Las Lagunas. Deze enclave, het modernst, commercieel en trillend van Mijas, is naar huis aan meer dan de helft van de bevolking en de dizzying groei de laatste jaren ervaren. Dank aan zijn bevoorrechte plaats, Las Lagunas is minder dan een half uur van Marbella en Malaga, twee steden met een kosmopolitische atmosfeer. Dit maakt de ontwikkeling een hub in het hart van de Costa del Sol.innovative belevingswaarde, zorgvuldig door gastvrijheidsberoeps wordt ontworpen, de gemeenschappelijke gebieden in exclusieve ruimten verandert die ingezetenen het voorrecht van het leven met het comfort en de verfijning van een hotel dat aanbieden. Elke hoek is opgevat om welzijn, ontspanning en het socialiseren in een uniek milieu te bevorderen. Het complex schept twee openluchtzwembaden, een spectaculair dakgebied met skypool, een volledig kuuroord voor rust en ontspanning, een volledig uitgerust gymnasium op, manicured een moderne coworking ruimte en meticulously weelderige tuinen, creërend een oase van kalmte in het hart van de Costa del Sol.
Domotics
Gepaste Garderobes
Gymnastiek
Privé Terras
Sauna
Solarium
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Las Lagunas" Spanje

Voorzieningen:
Adres: Las Lagunas
Postcode:
Plaats: Las Lagunas
Regio: Andalusië
Provincie: Mijas
Land: Spanje
Belangrijkste kenmerken:
Oppervlakte: 160 m2
Oppervlakte grond:
Bouwdatum:
Airconditioning:
Centrale verwarming:
Viewed
19
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te koop in Las Lagunas | Las Lagunas Verminderd Vastgoed | Las Lagunas Luxe Vastgoed | Las Lagunas Goedkoop Vastgoed | Las Lagunas Appartement te koop | Las Lagunas Nieuwbouw Appartement te koop