3 Slaapkamers Appartement te koop Tolox, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
ABSOLUUT KOOPJE!!!
Dit bezit is een absoluut koopje. Volledige shell van een 4 verhaalhuis die 430m2 op een perceel 120m2 overspannen dat bij het hoogste deel van Tolox wordt gevestigd.
De benedenverdieping is gebruikt door de familie en gehad een voorlopige keuken en een badkamers met dubbele garagedeuren. Dit zou het garage/opslaggebied kunnen zijn of leefruimte en heeft zowel elektriciteit als water.
De resterende vloeren; eerste, tweede en de hoogste vloer zijn een leeg canvas of om een groot familiehuis, onafhankelijke flats of een Landelijk project van het Toerisme te maken.
Tolox heeft een bevolking van 2.3 duizend en is gesitueerd in het centrum die van de Siërra het Park van de Aard van DE las Nieves, tot deze kleine stad maken een zeer interessante plaats voor wandelaars, bergfietsen en vogelobservatie. Behalve dit Tolox aanbiedingen zijn beroemd natuurlijk kuuroord „Fuente Amargosa“ dat voor ademhalings en allergische kwellingen wordt bezocht.
De vergoelijkte stad heeft vele winkels, supermarkten, bars, restaurants, gemeentelijk sportencentrum en gemeentelijke gymnastiek.
De luchthaven van Malaga is slechts 1 uur weg door auto, 50 minuten aan Marbella en 25 minuten aan Muntstuk waar er vele grote supermarkten zijn.