3 Slaapkamers Appartement te koop Torrevieja, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
MAYMAR stelt deze centraal gevestigde flat met dubbele toegang, gelegen aan Straat van Ramón Gallud, één van voor de meest gezochte gebieden in Torrevieja.
Gevestigd in het trillende hart van de stad, geniet dit bezit een van eerste plaats enkel stappen van het strand, de promenade, en alle essentiële diensten, die door winkels, koffiebarren, en een levendige kustatmosfeer worden omringd.
Met een oppervlakte van 100 m2, is de flat op een geschikte mezzanine vloer en biedt dankzij veelvoudige gebruiksopties aan zijn veelzijdige lay-out en twee onafhankelijke ingangen.
Het kenmerkt drie slaapkamers, één volledige badkamers, en een ruim centraal gebied perfect voor het leven en een eetkameropstelling. Het omvat ook een binnenlands licht terras dat in ventilatie en functionaliteit brengt.
Een praktisch en goed-gelegen bezit, ideaal voor leven, investering, of vakantiehuur het het hele jaar door.
Verwijzing 221D
Type van Verrichting voor verkoop
Type van bezitsMezzanine
Streek/Stad Playa del cura/Torrevieja
Gebouwde Oppervlakte 100 m2
De Goede voorwaarde van de voorwaarde
Slaapkamers 3
Badkamerss 1
Het jaar bouwde 1976
Buiten Extern type
Belasting 298€
Regime Libre
Buitenkant