£277.824 GBP | $373.632 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Oppervlakte: 132 m2

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 9/4/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Appartement te koop Selwo, Spanje
Middle Floor Apartment, Selwo, Costa del Sol.
3 Bedrooms, 2 Bathrooms, Built 132 m2, Terrace 20 m2.
Setting : Urbanisation.
Orientation : South West.
Condition : Excellent.
Pool : Communal.
Climate Control : Air Conditioning, Hot A/C, Cold A/C.
Views : Mountain.
Features : Covered Terrace, Lift, Fitted Wardrobes, Private Terrace, WiFi, Utility Room, Ensuite Bathroom, Access for people with reduced mobility, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic.
Furniture : Part Furnished.
Kitchen : Fully Fitted.
Garden : Communal.
Security : Gated Complex.
Parking : Underground, Garage, Covered, Private.
Category : Resale.
Setting
Urbanisation
Orientation
South West
Condition
Excellent
Pool
Communal
Climate Control
Air Conditioning
Hot A/C
Cold A/C
Views
Mountain
Features
Covered Terrace
Lift
Fitted Wardrobes
Private Terrace
WiFi
Utility Room
Ensuite Bathroom
Access for people with reduced mobility
Marble Flooring
Double Glazing
Fiber Optic
Furniture
Part Furnished
Kitchen
Fully Fitted
Garden
Communal
Security
Gated Complex
Parking
Underground
Garage
Covered
Private
Category
Resale