£2.561.485 GBP | $3.456.220 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 5.5
Oppervlakte: 450 m2
Oppervlakte grond: 610 m2

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 9/8/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop San Pedro Alcantara, Spanje
New built modern south facing villa, just 250m from the Mediterranean Sea near San Pedro town. The property is built over three floors plus rooftop terrace with panoramic views to mountains and the sea.
Excellent location for holidays and perfect for whole year living - all amenities are nearby, great schools in vicinity and best golf courses are only short drive from home.
New built villas are rare to find in this beachside location - this new built villa represents excellent investment at great price €/m2.
Some of the features include solar panels, lightning with Wi-Fi dimmers controllable by mobile phone, preinstallation for electric blinds and thermo glazing on first floor.
Please contact us for more detailed information and viewing requests.
Setting
Beachside
Close To Golf
Close To Shops
Close To Sea
Close To Town
Close To Schools
Orientation
South
Condition
Excellent
New Construction
Pool
Private
Climate Control
Air Conditioning
Hot A/C
Cold A/C
U/F Heating
U/F/H Bathrooms
Views
Sea
Mountain
Panoramic
Garden
Pool
Features
Covered Terrace
Fitted Wardrobes
Private Terrace
Solarium
WiFi
Games Room
Guest Apartment
Storage Room
Utility Room
Ensuite Bathroom
Wood Flooring
Double Glazing
Basement
Furniture
Not Furnished
Kitchen
Fully Fitted
Kitchen-Lounge
Garden
Private
Landscaped
Easy Maintenance
Security
Entry Phone
Parking
Open
More Than One
Private
Utilities
Electricity
Photovoltaic solar panels
Category
Holiday Homes
Investment
Luxury
Contemporary