£429.809 GBP | $579.942 USD
Type eigendom: Land-Perceel
Oppervlakte grond: 2.000 m2
Eigenaar / Manager:
New Life Property Spain
Colby Hasker
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 9/8/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
Land-Perceel te koop Calpe, Spanje
It is a 2000 m2 plot located in Oltamar in Calpe.
It has panoramic views from the Denia mountain, there are even sunny days that you can see the island of Ibiza and Formentera.
Located just 3 km from the Arenal de Calpe beach.
PlusVillas is a benchmark in the real estate sector in Calpe, with 50 years of experience in the construction, design and sale of real estate in the North of the Costa Blanca.
Our long history and solid growth as a real estate agency in Calpe are a sure value when choosing the best advisor to buy or sell your property. The PlusVillas team is made up of a large multidisciplinary and multilingual family that will take care of you and your interests and offer comprehensive management before, during and after the buying-selling process.
Our reputation as your real estate agency in Calpe, seriousness and experience are the best guarantee!
Read more
Type: Plot
Town: Calpe
Plot size: 2.000 m2