£515.449 GBP | $697.519 USD
Type eigendom: Herenhuizen
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2.5
Oppervlakte: 189 m2
Oppervlakte grond: 578 m2

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 9/11/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
3 Slaapkamers Herenhuizen te koop La Duquesa, Spanje
Semi-Detached One-Level House with Potential – Prime Location
This is not a move-in ready home. It requires work, and plenty of it. But for the right buyer, the reward will be a highly desirable property in one of the most popular and established urbanisations.
One level living – all rooms on the same floor
3 bedrooms, 2 bathrooms + guest toilet
Private pool on a south-west facing plot
Walking distance to restaurants, bars, the marina, and the beach
The house is tired and needs vision, investment, and effort. Once modernised, it will become a sought-after residence in a location where demand is always high.
An investment opportunity beyond the ordinary.
Setting
Frontline Golf
Close To Golf
Close To Port
Close To Shops
Close To Sea
Close To Town
Close To Schools
Orientation
South West
Condition
Renovation Required
Pool
Private
Climate Control
Air Conditioning
Fireplace
Views
Sea
Mountain
Golf
Garden
Pool
Features
Covered Terrace
Fitted Wardrobes
Private Terrace
WiFi
Storage Room
Ensuite Bathroom
Marble Flooring
Kitchen
Partially Fitted
Garden
Private
Parking
Covered
More Than One
Category
Golf