£324.413 GBP | $441.413 USD
Type eigendom: Appartement
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Oppervlakte: 79 m2
Oppervlakte grond: 3958 m2

Zwembad

Airconditioning
Eigenaar / Manager:
Real Time Realty
Katja Range
Locatie: Spain
Talen: Engels, Spaans
Geactualiseerd: 9/16/2025

Onderstaande disclaimer
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.
Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.

Rapporteer deze advertentie
Rapporteer deze advertentie
2 Slaapkamers Appartement te koop Alhaurin el Grande, Spanje
Detached Villa with Pool and Large Plot – Fully Renovated
Discover this charming detached property, perfect for those seeking peace, privacy, and comfort. The house has been completely renovated, including new electrical wiring and plumbing, so you can move in and enjoy worry-free living right away.
Property Features:2 bedrooms and 1 modern bathroom
Plot of nearly 4,000 m2 – plenty of space and privacy
Solar panels with battery storage – completely self-sufficient and off-grid
Private pool (4 x 8 meters) – perfect for hot summer days
3 wooden storage sheds, each approx. 15 m2 – ideal for storage or hobbies
Beautiful outdoor kitchen with separate outdoor toilet – perfect for entertaining guests
This home combines modern comfort with a natural setting, offering everything you need for a permanent residence or a wonderful holiday retreat. Thanks to the solar panels and battery system, you’ll be fully independent and ready for a sustainable future.
A unique opportunity for anyone dreaming of a home in sunny Andalusia!
Would you like more information or to schedule a viewing?
Contact us today!
Setting
Mountain Pueblo
Close To Forest
Orientation
South East
South
Condition
Excellent
Pool
Private
Climate Control
Air Conditioning
Fireplace
Views
Mountain
Panoramic
Garden
Pool
Courtyard
Features
Covered Terrace
Fitted Wardrobes
Near Transport
Private Terrace
Storage Room
Double Glazing
Furniture
Part Furnished
Kitchen
Fully Fitted
Garden
Private
Easy Maintenance
Security
Gated Complex
Parking
More Than One
Private
Utilities
Electricity
Drinkable Water
Category
Resale