Netherlands language

Verander taal close


Villa-House for sale in Saint-Genies-De-Fontedit France EN Immobiliers à Vendre Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon FR Inmueble a la venta Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon ES Immobilien zum Verkauf Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon DE Immobiliari in Venditap Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon IT Immobiliën te koop Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon NL Imoveis venda Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon PT дома Продажа недвижимости Saint-Genies-De-Fontedit Languedoc-Roussillon RU
« Terug

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Saint-Genies-De-Fontedit, Frankrijk

£433.232 GBP | $582.632 USD
Type eigendom: Huizen-Villa
Slaapkamers: 5
Badkamers: 3
Oppervlakte: 180 m2
Oppervlakte grond: 964 m2

pool Zwembad
ac Airconditioning
Avatar
Eigenaar / Manager:
SARL Freddy Rueda
Freddy Rueda
Locatie: France
Talen: Engels, Frans,Nederlands
email Bericht Versturen

close
Geactualiseerd: 9/5/2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Saint-Genies-De-Fontedit, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Het dorp van Nice met alle winkels, kruidenierswinkels, chemicuskoffie/restaurant, 20 minuten van Beziers, 20 minuten van de autosnelweg en 25 minuten van de kust.
Buitengewone en elegante architect opgevatte villa (2016), in het verrukken plaatsen en adembenemende meningen, die 180 m2 leefruimte met inbegrip van 5 slaapkamers en 3 badkamerss, op een 964 m2perceel aanbieden. Een paar enkel notulengang aan de winkels.
De grond = Hal van 12.5 m2 + WC met handbasin + woonkamer van 43.7 m2 met open haard en het leiden tot het terras en de pool + rustte keuken van 13 m2 (hogere en lagere eenheden, 3 foven één gecombineerd met microgolf, haardplaat, intrekbare ventilator, diswasher, Amerikaanse koelkast) + voorraadkast/wasserijruimte van 7.2 m2 + Engelse reeksslaapkamer van 16 m2 met toilet van 4.7 m2 (Italiaanse walk-in douche, 2 wasbakken, WC) en kleedkamer van 3.6 m2 + bureau van 21 m2 uit.
eerste = Zaal van 4.4 m2 + 3 slaapkamers van 10 m2, 10.1 m2 en 12 m2 + badkamers van 4.8 m2 (bad, douche, wasbak) + WC met handbasin + wasserijruimte van 3 m2 + Engelse reeksslaapkamer van 13 m2 met kleedkamer van 6.4 m2, toilet van 4 m2 (Italiaanse walk-in douche, 2 wasbakken) en onafhankelijke WC met handbasin.
Buitenkant = Terras en verwarmde pool (11x4m, chloor en elektrolyse) met elektrische dekking + programmeerbaar irrigatiesysteem + mooie bloemrijke hagen rondom het bezit + adembenemend meningen + parkeerterrein.
Divers = de Centrale verwarming met warmtepomp (2 onafhankelijke systemen voor de 2 vloeren) + jaarlijkse landbelasting van 1929 € + rollende blinden + wat meubilair centraliseerde om te onderhandelen.
Prijs = 539.000 € (A moet zien!)
De prijzen zijn inclusief van agentenprijzen (die door de verkopers worden betaald). De prijzen van notaire moeten op bovenkant aan het daadwerkelijke officiële tarief worden betaald. De informatie over de risico's waaraan dit bezit wordt blootgesteld is beschikbaar op de Geo-Risico's website: georisques. gouv. Fr
Identiteitskaart van het bezit: 44759
Slaapkamers: 5
Badkamerss: 3
Verwijzing: ASP539000E
Andere Eigenschappen
Onmiddellijk Bewoonbaar
Recentste eigenschappen
Buiten ruimte
Prestige
Privé parkeren/Garage
Het Potentieel van de huur
Zwembad
Terras
Met Land/Tuin
Recentste eigenschappen
Buiten ruimte
Prestige
Privé parkeren/Garage
Het Potentieel van de huur
Onmiddellijk Bewoonbaar
Recentste eigenschappen
Buiten ruimte
Prestige
Privé parkeren/Garage
Het Potentieel van de huur
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Kaart

Exacte locatie niet opgegeven - stad weergegeven op kaart "Saint-Genies-De-Fontedit" Frankrijk

Voorzieningen:
Adres:
Postcode: 34480
Plaats: Saint-Genies-De-Fontedit
Regio: Languedoc-Roussillon
Provincie: Hérault
Land: Frankrijk
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Oppervlakte: 180 m2
Oppervlakte grond: 964 m2
Bouwdatum:
Airconditioning: check
Centrale verwarming:
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop in Saint-Genies-De-Fontedit | Saint-Genies-De-Fontedit Verminderd Vastgoed | Saint-Genies-De-Fontedit Luxe Vastgoed | Saint-Genies-De-Fontedit Goedkoop Vastgoed | Saint-Genies-De-Fontedit Huizen-Villa te koop | Saint-Genies-De-Fontedit Huizen-Villa Zwembad te koop