1 Slaapkamers Appartement te koop Fréjus, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Wij hebben onlangs heel wat nieuwe agenten in Frankrijk die honderden nieuwe lijsten elke week toevoegen, daar zijn een uit:stellen het vertalen van deze lijsten in het Engels overgenomen maar wij boeken goede vooruitgang.
Als u wilt vertaalde om het even welke bepaalde bezitslijst of wil eenvoudig meer informatie toen gebruikt enkel \ „maak de knoop een van het Onderzoek \“ of contacteer ons via de bezitslijst en wij zullen aan de vertaling voor u voorrang geven.
De verontschuldigingen voor voor de bekleding van de Verkoop op de beelden, deze bepaalde agent is in een zeer concurrerende sector en wenst om hun beelden tegen wordt gekopieerd te beschermen. Als u schone beelden van deze lijst wilt eenvoudig zien een Onderzoek maken en wij zullen antwoorden.
7 minuten bont DE La mer, dans une tengere woonplaats, appartement meuble 2 stukken DE etage van 55 m2Au deuxieme (zonder ascenceur). Cet appartement renove avec Se goût stelt samen: - amenagee et equipee van de D\ „une keuken independante (plaque DE cuisson electrique, hotte, vier, frigo, lave vaisselle, micro -micro-ondes) - grote sejour van de D\“ V.N., donnant sur le balcon stellen de sud-Meest ouest, avec dienst van het de bloot et aangestoken escamotable - D \ 'une chambre - de D\ 'une salle D \ 'eau avec seche-servetten et bewerken een zeesla machinaal WC Climatisation reservible dans le salon - van de D\ 'V.N. - Dubbele vitrage
Het Ministerie van Var in het gebied de Provence Alpes/Kooi d'Azur is niet alleen beroemd voor de exclusieve kusttoevlucht maar is ook gestippeld met charmante plattelandsdorpen die door een diversiteit van landschap, met inbegrip van lokale wijngaarden worden omringd. Cannes is in één richting, is St Tropez in andere en de lagere bergen Alpes en de valleien zijn niet veel weg te.
Dit is een ideale plaats voor die cliënten die een ideaal investering of droomhuis zoeken. Alhoewel bieden een flat, een villa of een rijtjeshuis, of als vakantiehuis of permanente woonplaats, het uitzonderlijke klimaat aan indrukwekkende 280 dagen van zonneschijn een jaar met dicht bij een permanente bevolking van 11.000 en extra 6000 eigenaars van het vakantiehuis, het gebied bestaat uit 11000 hectaren waarvan l'Argens als een bewaard landelijk milieu wordt erkend.
Er zijn vele lokale aantrekkelijkheden in het gebied; golfing faciliteiten, loopt het land/wandelings, gezondheid en schoonheidstoevlucht en een fijne selectie van restaurants. Het trillend cultureel leven en lokale folkloristische festiviteiten en tentoonstellingen vinden het hele jaar door plaats bijna allen.
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles openen om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
Dubbele Verglazing