5 Slaapkamers Huizen-Villa te koop Rohan, Frankrijk
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
VERMINDERD in prijs - het huis van de Steen met 6 ruimten die in het hart van een landelijk dorp worden gevestigd. Het onder ogen zien van het zuidoosten, een gebied van ongeveer 138 m2 leefruimte en land van 184m2. Dit huis is als volgt samengesteld:
- Benedenverdieping: een grote woonkamer met open keuken, een grote slaapkamer, een douche en een toilet.
- Boven: 4 grote slaapkamers, twee waarvan een gootsteen en een convertibele zolder hebben.
Dit huis heeft groot potentieel, moet het gehele ding worden vernieuwd maar het huis profiteert reeds van bepaalde diensten: Pvc dubbel-verglaasde openingen, voordeel van het dak en recent benedenverdiepingselektriciteit.
Bewoonbaar Gebied 137.80 m2
Woonkamer 23 m2
Het gebied van het land 184 m2
Zalen 6
Slaapkamers 5
Niveaus 3
Ruimte 1 van de douche
WC 1
De Mening van de straat
De blootstelling van het zuidoosten
De openingen van pvc, Dubbele verglazing
Hygiëne: De drainage van leidingen
Gedeeltelijk uitgeruste keuken, het gebied van de Keuken
Dicht bij scholen, restaurants, jachthaven, bakkerijen, winkels, postkantoor en slagerij.
Nationale wegen N164 en N24 bij 17 km.
De afdeling van Morbihan in het zuidoostelijke deel van Bretagne heeft een kustgebied dat een microklimaat, de Golf van Morbihan op de zuidenkust aanbiedt; waar u de oude stad van Vannes zult vinden. Morbihan wordt gegrenst door Cotes-d'Armor aan het noorden, Ille et Vilaine aan het oosten, Loirestreek aan het zuidoosten en Finistere aan het westen.
Zijn de hoofdactiviteiten van Morbihan landbouw, visserij en toerisme. De oesters zijn gecultiveerd in de Golf van Morbihan. Het toerisme is populair langs de kustlijn van Morbihan en in de middeleeuwse steden en de dorpen die rond het platteland worden gestippeld. Carnac is de Franse versie van Stonehenge met stenen die in concentrische cirkels door oude mensen worden gelegd.
Deze Megalieten en Dolmen en Menhirs worden verondersteld daar tussen 3500 en 1800 B.C geplaatst te zijn en u ziet overal hun symbolen. Het aantrekkelijke Bezit in het gebied is gemakkelijk om met mooie Boerderijen, Watermolennen en slaperige Plattelandshuisjes in overvloed te vinden.
Wij in Cle Frankrijk specialiseren ons in Bezit voor verkoop in Frankrijk door ons netwerk van Agenten en de Franse Geregistreerde Agenten van het Landgoed van de Hoofdstraat. Wij hebben duizenden huizen voor verkoop in Frankrijk in de loop van de jaren verkocht en velen helpen hun droomhuis in Frankrijk vinden en kopen.
Wij kunnen u met alles ook helpen om met het kopen van een huis in Frankrijk te doen met inbegrip van het krijgen van een hypotheek, organiseert muntuitwisseling, vernieuwingsraad, bezitsonderzoeken, planningstoestemming, Franse vertaling, die een bankrekening en alles opent om met Franse bezitsverkoop te doen.
Al onze prijzen worden tenzij anders vermeld opgegeven als FAI (inbegrepen agentschapprijzen) en „notaire“ de prijzen zijn rond 7% (gemiddeld) maar voelen vrij om ons om een nauwkeurig bedrag op om het even welk bepaald Frans bezit voor verkoop te vragen u in geinteresseerd bent.
Gelieve te voelen namelijk vrij het lusje om van „MERK ONDERZOEK“ hierboven te gebruiken om ons om het even welke vragen te stellen u over het kopen van een bezit in Frankrijk hebt. Ons het UK gebaseerd onderzoeksbureau en personeel zullen u stap voor stap door het volledige het kopen proces van uw eerste contactrecht tot het nemen van eigendom en verder begeleiden, allen kosteloos.
Zo wanneer u door Cle Frankrijk koopt kunt u zeker zijn dat u neen meer dan de standaardcommissietarieven betaalt u hoe dan ook zou betalen, maar u hebt het toegevoegde voordeel van een tweetalig ondersteuningsteam.
Voor alles moet u van Frans bezitsbezoek op de hoogte zijn
Dubbele Verglazing
De verbinding van Internet
Het modelleren